111.jpg

U 9 Bozsik Regionális Téli Teremtorna

 2024. január 28.
 221
U9 Bozsik Körzeti Téli Teremtorna 1./2.
U9 Bozsik Körzeti Téli Teremtorna 1./2. - Budai FC KK
2024. 02. 03., szombat  09:30 óra 
Helyszín: Bp. II. Kolozsvári T. u. 11.

A. csoport - 1. és 2. pálya (műfű)

Kezdés: 09:30    Játékidő: 1x15perc    Pihenő: 2perc

I. Résztvevő csapatok:

CSAPAT
1. VIADUKT SE - BIATORBÁGY
2. REAC SI SE
3. DUNAKANYAR SE
4. BUDAI FUTBALL CLUB SE

II. Menetrend

NR. Kezdés Mérkőzések
1.

09:30

09:30

DUNAKANYAR SE -  BUDAI FUTBALL CLUB SE
2. VIADUKT SE - BIATORBÁGY  - REAC SI SE
3.

09:47

9:47

DUNAKANYAR SE - REAC SI SE
4. BUDAI FUTBALL CLUB SE   -  VIADUKT SE - BIATORBÁGY  
5.

10:04

10:04

VIADUKT SE - BIATORBÁGY   -  DUNAKANYAR SE
6. REAC SI SE - BUDAI FUTBALL CLUB SE
7.

10:21

10:21

BUDAI FUTBALL CLUB SE -DUNAKANYAR SE
8. REAC SI SE  - VIADUKT SE - BIATORBÁGY

III.Tornaszakasz zárása: 10:38 óra

U9 Bozsik Körzeti Téli Teremtorna 2./3. - Budai FC KK

2023. 12. 02., szombat 10:45 óra
Helyszín: Bp. II. Kolozsvári T. u. 11.

B. csoport - 1. és 2. pálya (műfű)

Kezdés: 10:45    Játékidő: 1x15perc    Pihenő: 3perc

I. Résztvevő csapatok:

CSAPAT
1. HUNGARIAN TALENTS FC
2. BARCA ESCOLA HUNGARY
3. BUDAI FUTBALL CLUB SE
4. GROSICS ALAPÍTVÁNY

II. Menetrend

NR. Kezdés Mérkőzések
1.

10:45

10:45

BUDAI FUTBALL CLUB SE  -  GROSICS ALAPÍTVÁNY
2. HUNGARIAN TALENTS FC  -  BARCA ESCOLA HUNGARY
3.

11:03

11:03

BARCA ESCOLA HUNGARY  -  BUDAI FUTBALL CLUB SE
4. GROSICS ALAPÍTVÁNY  -  HUNGARIAN TALENTS FC
5.

11:21

11:21

HUNGARIAN TALENTS FC  - BUDAI FUTBALL CLUB SE
6. BARCA ESCOLA HUNGARY  -  GROSICS ALAPÍTVÁNY
7.

11:29

11:39

BARCA ESCOLA HUNGARY  -  HUNGARIAN TALENTS FC
8. GROSICS ALAPÍTVÁNY -  BUDAI FUTBALL CLUB SE

III.Tornaszakasz zárása: 11:57 óra

U 9 Bozsik Körzeti Téli Teremtorna 2./2. - Budai FC KK

2024. 02. 03., szombat 11:10 óra
Helyszín: Bp. II. Kolozsvári T. u. 11.

B. csoport - 1. és 2. pálya (műfű)

Kezdés: 11:10    Játékidő: 1x15perc    Pihenő: 2perc

I. Résztvevő csapatok:

CSAPAT
1. ÚJPEST FC
2. DOROGI FC
3. MÉSZÖLY FOCISULI SE
4. ÉRDI VSE

II. Menetrend

NR. Kezdés Mérkőzések
1.

11:10

11:10

ÚJPEST FC   -  MÉSZÖLY FOCISULI SE
2. DOROGI FC - ÉRDI VSE
3.

11:27

11:27

MÉSZÖLY FOCISULI SE  - DOROGI FC
4. ÉRDI VSE  -  ÚJPEST FC
5.

11:44

11:44

ÚJPEST FC -DOROGI FC
6. ÉRDI VSE -  MÉSZÖLY FOCISULI SE
7.

12:01

12:01

MÉSZÖLY FOCISULI SE  -  ÚJPEST FC
8. ÉRDI VSE  -  DOROGI FC

III.Tornaszakasz zárása: 12:18 óra

Hajrá Budai FC! Hajrá Tabán!

Nincs

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS
BLSZ II. osztály 2.csoport - 2023/2024
20. forduló: 2024.04.13 - szombat 13:00óra
Hazai csapat   Vendég csapat
Budai FC vs. Csepel UFC KFT II.
Eredményeink a Csepel UFC KFT II. ellen
Hazaiként: 0 nyert 0 döntetlen 1 vesztett
Vendégként: 2 nyert 0 döntetlen 0 vesztett

Aktuális tabella

BLSZ II. osztály 2.csoport - 2023/2024
Hely   Csapat Mérk. P
1 Flotta 2001 SE 19 48
2 Budai FC 19 47
3 Pénzügyőr SE II. 19 40
4 Kelen SC II. 19 36
5 Rákosmente FC 19 35
6 Közterület SK 19 34
7 Stand98 FC 19 33
8 KISE 19 28
9 Nimród SE 19 18
10 Puebla FS TFC 19 17
11 Budatétény SE 19 15
12 Hidegkúti SC. 19 14
13 BEAC 19 9
14 Csepel UFC KFT II. 19 8
19. forduló erdeményei
Nimród SE  -  Budai FC0:6
Közterület SK  -  Pénzügyőr SE II.0:1
Puebla FS TFC  -  KISE1:5
Csepel UFC KFT II.  -  Rákosmente FC1:4
BEAC  -  Hidegkúti SC.2:1
Flotta 2001 SE  -  Budatétény SE9:0
Kelen SC II.  -  Stand98 FC4:2

góllövő lista

Havi hírek 2019

Facebook

Egyéb hírek