22.jpg

Budai FC KK - 2.őszi U11 körzeti torna programja, 2023.10.01., vasárnap (2/2)

 2023. szeptember 27.
 248
U11 Bozsik Körzeti Torna 2./2.

U11 Bozsik Körzeti Torna 2./2. - Budai FC KK

2023. 10. 01., vasárnap 9:00 óra
Helyszín: Bp. XI. Mérnök u. 35.

A csoport - 1.pálya (műfű)

Kezdés: 12:30    Játékidő: 1x18perc    Pihenő: 2perc

I. Résztvevő csapatok:

CSAPAT
1. CSŐ-MONTAGE BFK II.
2. ÚJBUDA FC II.
3. BARCA ACADEMY HUNGARY III.
4. BUDAI FUTBALL CLUB SE II.

II. Menetrend

NR. Kezdés Mérkőzések
1.

12:30

12:50

BARCA ACADEMY HUNGARY III. -  BUDAI FUTBALL CLUB SE II.
2. CSŐ-MONTAGE BFK II.-  ÚJBUDA FC II.
3.

13:10

13:300

ÚJBUDA FC II. - BARCA ACADEMY HUNGARY III.
4. BUDAI FUTBALL CLUB SE II.  -  CSŐ-MONTAGE BFK II.
5.

13:50

14:10

CSŐ-MONTAGE BFK II.  -  BARCA ACADEMY HUNGARY III.
6. ÚJBUDA FC II. - BUDAI FUTBALL CLUB SE II.
7.

14:30

14:50

ÚJBUDA FC II. -  CSŐ-MONTAGE BFK II.
8. BUDAI FUTBALL CLUB SE II.  -  BARCA ACADEMY HUNGARY III.
9. 15:10 SZENT ISTVÁN SE I.  - BARCA ACADEMY HUNGARY I.

B csoport - 2.pálya (műfű)

Kezdés: 9:00    Játékidő: 1x18perc    Pihenő: 2perc

I. Résztvevő csapatok:

CSAPAT
1. BARCA ACADEMY HUNGARY II.
2. CSŐ-MONTAGE BFK I.
3. BARCA ACADEMY HUNGARY I.
4. ÚJBUDA FC I.
5. SZENT ISTVÁN SE I.

II. Menetrend

NR. Kezdés Mérkőzések
1.

12:30

12:50

CSŐ-MONTAGE BFK I.  - ÚJBUDA FC I.
2. BARCA ACADEMY HUNGARY IV.  -  SZENT ISTVÁN SE I.
3.

13:10

13:30

BARCA ACADEMY HUNGARY I.  - CSŐ-MONTAGE BFK I.
4. ÚJBUDA FC I. -  BARCA ACADEMY HUNGARY II.
5.

13:50

14:10

CSŐ-MONTAGE BFK I. -  SZENT ISTVÁN SE I.
6. ÚJBUDA FC I. - BARCA ACADEMY HUNGARY I.
7.

14:30

14:50

SZENT ISTVÁN SE I.  - ÚJBUDA FC I.
8. BARCA ACADEMY HUNGARY I. - BARCA ACADEMY HUNGARY II.
9. 15:10 BARCA ACADEMY HUNGARY II. - CSŐ-MONTAGE BFK I.

III.Tornaszakasz zárása: 15:30 óra

Hajrá Budai FC! Hajrá Tabán!

Nincs

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

Bajnokság konfigurálása folyamatban...

Aktuális tabella

BLSZ II. osztály 2.csoport - 2023/2024
Hely   Csapat Mérk. P
1 Flotta 2001 SE 26 67
2 Budai FC 26 63
3 Pénzügyőr SE II. 26 59
4 Rákosmente FC 26 50
5 Kelen SC II. 25 45
6 Stand98 FC 25 45
7 Közterület SK 26 44
8 KISE 26 38
9 Puebla FS TFC 26 24
10 Nimród SE 26 19
11 Budatétény SE 26 19
12 BEAC 26 18
13 Hidegkúti SC. 26 17
14 Csepel UFC KFT II. 26 13
26. forduló erdeményei
KISE  -  Rákosmente FC3:2
Puebla FS TFC  -  Közterület SK0:3
Budatétény SE  -  Kelen SC II.1:5
Hidegkúti SC.  -  Budai FC1:6
BEAC  -  Csepel UFC KFT II.6:0
Flotta 2001 SE  -  Nimród SE1:1
Pénzügyőr SE II.  -  Stand98 FC4:1

Havi hírek 2019

Facebook

Egyéb hírek