t_li.jpg

U9 Bozsik Körzeti Téli Teremtorna

 2023. november 29.
 261
U9 Bozsik Körzeti Téli Teremtorna 1./1.

U9 Bozsik Körzeti Téli Teremtorna 1./1. - Budai FC KK

2023. 12. 02., szombat 09:00 óra
Helyszín: Bp. II. Kolozsvári T. u. 11.

B. csoport - 1. és 2. pálya (műfű)

Kezdés: 09:00    Játékidő: 1x15perc    Pihenő: 3perc

I. Résztvevő csapatok:

CSAPAT
1. BARCA ACADEMY HUNGARY
2. CSŐ-MONTAGE BFK
3. Kelen SC
4. BUDAI FUTBALL CLUB SE I.

II. Menetrend

NR. Kezdés Mérkőzések
1.

09:00

09:00

KELEN SC  - BUDAI FUTBALL CLUB SE
2. BARCA ACADEMY HUNGARY  - CSŐ-MONTAGE BFK
3.

09:18

9:18

CSŐ-MONTAGE BFK -  KELEN SC
4. BUDAI FUTBALL CLUB SE I. - BARCA ACADEMY HUNGARY  
5.

09:36

09:36

BARCA ACADEMY HUNGARY  -   KELEN SC
6. CSŐ-MONTAGE BFK  - BUDAI FUTBALL CLUB SE I.
7.

09:54

09:54

CSŐ-MONTAGE BFK - BARCA ACADEMY HUNGARY
8. BUDAI FUTBALL CLUB SE I.  -  KELEN SC

III.Tornaszakasz zárása: 10:12 óra

U 9 Bozsik Körzeti Téli Teremtorna 1./2. - Budai FC KK

2023. 12. 02., szombat 10:45 óra
Helyszín: Bp. II. Kolozsvári T. u. 11.

B. csoport - 1. és 2. pálya (műfű)

Kezdés: 10:45    Játékidő: 1x15perc    Pihenő: 3perc

I. Résztvevő csapatok:

CSAPAT
1. HUNGARIAN TALENTS FC
2. BARCA ESCOLA HUNGARY
3. ÚJBUDA FC
4. BUDAI FUTBALL CLUB SE II.

II. Menetrend

NR. Kezdés Mérkőzések
1.

10:45

10:45

ÚJBUDA FC - BUDAI FUTBALL CLUB SE II.
2. HUNGARIAN TALENTS FC  -  BARCA ESCOLA HUNGARY
3.

11:03

11:03

BARCA ESCOLA HUNGARY  - ÚJBUDA FC
4. BUDAI FUTBALL CLUB SE II. -  HUNGARIAN TALENTS FC
5.

11:21

11:21

HUNGARIAN TALENTS FC  -  ÚJBUDA FC
6. BARCA ESCOLA HUNGARY  - BUDAI FUTBALL CLUB SE II.
7.

11:29

11:39

BARCA ESCOLA HUNGARY  -  HUNGARIAN TALENTS FC
8. BUDAI FUTBALL CLUB SE II.  -  ÚJBUDA FC

III.Tornaszakasz zárása: 11:57 óra

U 9 Bozsik Körzeti Téli Teremtorna 1./3. - Budai FC KK

2023. 12. 02., szombat 12:30 óra
Helyszín: Bp. II. Kolozsvári T. u. 11.

B. csoport - 1. és 2. pálya (műfű)

Kezdés: 12:30    Játékidő: 1x15perc    Pihenő: 3perc

I. Résztvevő csapatok:

CSAPAT
1. ŐRMEZŐ SE
2. SZENT ISTVÁN SE
3. BARÁTI BŐRLABDA FC
4. GROSICS ALAPÍTVÁNY

II. Menetrend

NR. Kezdés Mérkőzések
1.

12:30

12:30

BARÁTI BŐRLABDA FC  -   GROSICS ALAPÍTVÁNY
2. ŐRMEZŐ SE - SZENT ISTVÁN SE
3.

12:48

12:48

SZENT ISTVÁN SE -  BARÁTI BŐRLABDA FC
4. GROSICS ALAPÍTVÁNY  - ŐRMEZŐ SE
5.

13:06

13:06

ŐRMEZŐ SE - BARÁTI BŐRLABDA FC
6. SZENT ISTVÁN SE  -  GROSICS ALAPÍTVÁNY
7.

13:24

13:24

SZENT ISTVÁN SE - ŐRMEZŐ SE
8. GROSICS ALAPÍTVÁNY  - BARÁTI BŐRLABDA FC

III.Tornaszakasz zárása: 13:42 óra

Hajrá Budai FC! Hajrá Tabán!

Nincs

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS
BLSZ II. osztály 2.csoport - 2023/2024
14. forduló: 2024.03.02 - szombat 15:00óra
Hazai csapat   Vendég csapat
Budai FC vs. KISE
Eredményeink a KISE ellen
Hazaiként: 0 nyert 0 döntetlen 0 vesztett
Vendégként: 0 nyert 1 döntetlen 0 vesztett

Aktuális tabella

BLSZ II. osztály 2.csoport - 2023/2024
Hely   Csapat Mérk. P
1 Budai FC 13 32
2 Flotta 2001 SE 13 30
3 Pénzügyőr SE II. 13 28
4 Közterület SK 13 28
5 Rákosmente FC 13 23
6 Stand98 FC 13 23
7 KISE 13 21
8 Kelen SC II. 13 18
9 Puebla FS TFC 13 17
10 Nimród SE 13 12
11 Hidegkúti SC. 13 8
12 Csepel UFC KFT II. 13 8
13 Budatétény SE 13 6
14 BEAC 13 3
13. forduló erdeményei
Budai FC  -  Hidegkúti SC.7:2
Nimród SE  -  Flotta 2001 SE1:4
Közterület SK  -  Puebla FS TFC3:1
Csepel UFC KFT II.  -  BEAC1:1
Stand98 FC  -  Pénzügyőr SE II.0:5
Rákosmente FC  -  KISE2:4
Kelen SC II.  -  Budatétény SE0:0

Havi hírek 2019

Facebook

Egyéb hírek