U11_k_rzeti.jpg

U11 Bozsik Körzeti torna

 2024. március 06.
 165
U11 Bozsik Körzeti Torna 6./1.- Budai FC KK
U11 Bozsik Körzeti Torna 6./1.- Budai FC KK
   2024. 03.10., vasárnap  9:00 óra                                                                          Helyszín: Bp. XI. Mérnök u. 35.

A. csoport - 1. pálya (műfű)

Kezdés: 09:00    Játékidő: 1x18perc    Pihenő: 2perc

I. Résztvevő csapatok:

Csapat
1. BARCA ACADEMY HUNGARY IV.
2. ŐRMEZŐ SE
3. CSŐ-MONTAGE BFK II.
4. SZENT ISTVÁN SE II.
5. HUNGARIAN TALENTS II.

II. Menetrend

K Perny K P 2024 03 07 133137

B. csoport - 1. pálya (műfű)

Kezdés: 09:00    Játékidő: 1x18perc    Pihenő: 2perc

I. Résztvevő csapatok:

Csapat
1. BARCA ACADEMY HUNGARY I.
2. CSŐ-MONTAGE BFK I.
3. HUNGARIAN TALENTS FC I.
4. ÚJBUDA FC I.
5. GOLDBALL FC

II. Menetrend

K Perny K P 2024 03 07 133151

III.Tornaszakasz zárása: 12:20 óra

C. csoport - 1. pálya (műfű)

Kezdés: 12:50    Játékidő: 1x18perc    Pihenő: 2perc

I. Résztvevő csapatok:

Csapat
1. BARCA ACADEMY HUNGARY II.
2. SZENT ISTVÁN SE I.
3. ÚJBUDA FC II.
4. BARÁTI BŐRLABDA FC
5. BUDAI FUTBALL CLUB SE II.

II. Menetrend

K Perny K P 2024 03 07 133207

D. csoport - 1. pálya (műfű)

Kezdés: 12:50    Játékidő: 1x18perc    Pihenő: 2perc

I. Résztvevő csapatok:

Csapat
1. BARCA ACADEMY HUNGARY III.
2. ÚJBUDA FC III.
3. SZENT ISTVÁN SE III.
4. BARCA ESCOLA HUNGARY

II. Menetrend

K Perny K P 2024 03 07 133220

III.Tornaszakasz zárása: 15:50 óra

Nincs

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS
BLSZ II. osztály 2.csoport - 2023/2024
20. forduló: 2024.04.13 - szombat 13:00óra
Hazai csapat   Vendég csapat
Budai FC vs. Csepel UFC KFT II.
Eredményeink a Csepel UFC KFT II. ellen
Hazaiként: 0 nyert 0 döntetlen 1 vesztett
Vendégként: 2 nyert 0 döntetlen 0 vesztett

Aktuális tabella

BLSZ II. osztály 2.csoport - 2023/2024
Hely   Csapat Mérk. P
1 Flotta 2001 SE 19 48
2 Budai FC 19 47
3 Pénzügyőr SE II. 19 40
4 Kelen SC II. 19 36
5 Rákosmente FC 19 35
6 Közterület SK 19 34
7 Stand98 FC 19 33
8 KISE 19 28
9 Nimród SE 19 18
10 Puebla FS TFC 19 17
11 Budatétény SE 19 15
12 Hidegkúti SC. 19 14
13 BEAC 19 9
14 Csepel UFC KFT II. 19 8
19. forduló erdeményei
Nimród SE  -  Budai FC0:6
Közterület SK  -  Pénzügyőr SE II.0:1
Puebla FS TFC  -  KISE1:5
Csepel UFC KFT II.  -  Rákosmente FC1:4
BEAC  -  Hidegkúti SC.2:1
Flotta 2001 SE  -  Budatétény SE9:0
Kelen SC II.  -  Stand98 FC4:2

góllövő lista

Havi hírek 2019

Facebook

Egyéb hírek