4_2.jpg

U11 Bozsik Körzeti Torna 4./2. - Budai FC KK

 2023. november 02.
 503
U11 Bozsik Körzeti Torna 4./2.

U11 Bozsik Körzeti Torna 4./2. - Budai FC KK

2023. 11. 05., vasárnap 12:30 óra
Helyszín: Bp. XI. Mérnök u. 35.

C csoport - 1.pálya (műfű)

Kezdés: 12:30    Játékidő: 1x18perc    Pihenő: 2perc

I. Résztvevő csapatok:

CSAPAT
1. BARCA ACADEMY HUNGARY V.
2. HUNGARIAN TALENTS FC II.
3. SZENT ISTVÁN SE III.
4. BUDAI FUTBALL CLUB SE II.

II. Menetrend

NR. Kezdés Mérkőzések
1.

12:30

13:50

HUNGARIAN TALENTS FC II.  -  BUDAI FUTBALL CLUB SE II.
2. BARCA ACADEMY HUNGARY V.  - SZENT ISTVÁN SE III.
3.

13:10

13:30

SZENT ISTVÁN SE III.-  HUNGARIAN TALENTS FC II.
4. BARCA ACADEMY HUNGARY V.   -  BUDAI FUTBALL CLUB SE II.
5.

13:50

14:10

HUNGARIAN TALENTS FC II. - BARCA ACADEMY HUNGARY V.
6. BUDAI FUTBALL CLUB SE II.  - SZENT ISTVÁN SE III.
7.

14:30

14:50

BUDAI FUTBALL CLUB SE II.  -  HUNGARIAN TALENTS FC II.
8. SZENT ISTVÁN SE III.  - BARCA ACADEMY HUNGARY V.

D csoport - 2.pálya (műfű)

Kezdés: 12:30    Játékidő: 1x18perc    Pihenő: 2perc

I. Résztvevő csapatok:

CSAPAT
1. BARCA ACADEMY HUNGARY III.
2. ÚJBUDA FC II.
3. SZENT ISTVÁN SE II.
4. BARCA ACADEMY HUNGARY II.

II. Menetrend

NR. Kezdés Mérkőzések
1.

12:30

12:50

ÚJBUDA FC II.  -  BARCA ACADEMY HUNGARY II.
2. BARCA ACADEMY HUNGARY III.  -   SZENT ISTVÁN SE II.
3.

13:10

13:30

SZENT ISTVÁN SE II.   -   ÚJBUDA FC II.
4. BARCA ACADEMY HUNGARY II.   -  BARCA ACADEMY HUNGARY III.
5.

13:50

14:10

ÚJBUDA FC II.   -  BARCA ACADEMY HUNGARY III.
6. BARCA ACADEMY HUNGARY II.  -  SZENT ISTVÁN SE II.
7.

14:30

14:50

BARCA ACADEMY HUNGARY II.   -   ÚJBUDA FC II.
8. SZENT ISTVÁN SE II.  -  BARCA ACADEMY HUNGARY III.

III.Tornaszakasz zárása: 15:10 óra

Hajrá Budai FC! Hajrá Tabán!

Nincs

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

Bajnokság konfigurálása folyamatban...

Aktuális tabella

BLSZ II. osztály 2.csoport - 2023/2024
Hely   Csapat Mérk. P
1 Flotta 2001 SE 26 67
2 Budai FC 26 63
3 Pénzügyőr SE II. 26 59
4 Rákosmente FC 26 50
5 Kelen SC II. 25 45
6 Stand98 FC 25 45
7 Közterület SK 26 44
8 KISE 26 38
9 Puebla FS TFC 26 24
10 Nimród SE 26 19
11 Budatétény SE 26 19
12 BEAC 26 18
13 Hidegkúti SC. 26 17
14 Csepel UFC KFT II. 26 13
26. forduló erdeményei
KISE  -  Rákosmente FC3:2
Puebla FS TFC  -  Közterület SK0:3
Budatétény SE  -  Kelen SC II.1:5
Hidegkúti SC.  -  Budai FC1:6
BEAC  -  Csepel UFC KFT II.6:0
Flotta 2001 SE  -  Nimród SE1:1
Pénzügyőr SE II.  -  Stand98 FC4:1

Havi hírek 2019

Facebook

Egyéb hírek