4_1.jpg

U11 Bozsik Körzeti Torna 4./1. - Budai FC KK

 2023. november 02.
 471
U11 Bozsik Körzeti Torna 4./1.

U11 Bozsik Körzeti Torna 4./1. - Budai FC KK

2023. 11. 05., vasárnap 9:00 óra
Helyszín: Bp. XI. Mérnök u. 35.

A csoport - 1.pálya (műfű)

Kezdés: 9:00    Játékidő: 1x18perc    Pihenő: 2perc

I. Résztvevő csapatok:

CSAPAT
1. BARCA ACADEMY HUNGARY IV.
2. ŐRMEZŐ SE
3. CSŐ-MONTAGE BFK II.
4. BARCA ESCOLA HUNGARY
5. BARÁTI BŐRLABDA FC

II. Menetrend

NR. Kezdés Mérkőzések
1.

9:00

9:20

ŐRMEZŐ SE  -  BARCA ESCOLA HUNGARY
2. BARCA ACADEMY HUNGARY IV.  -  BARÁTI BŐRLABDA FC
3.

9:40

10:00

CSŐ-MONTAGE BFK II.  -  ŐRMEZŐ SE
4. BARCA ESCOLA HUNGARY   -  BARCA ACADEMY HUNGARY IV.
5.

10:20

10:40

ŐRMEZŐ SE   - BARÁTI BŐRLABDA FC
6. BARCA ESCOLA HUNGARY  -  CSŐ-MONTAGE BFK II.
7.

11:00

11:20

BARÁTI BŐRLABDA FC  -  BARCA ESCOLA HUNGARY
8. CSŐ-MONTAGE BFK II.  -  BARCA ACADEMY HUNGARY IV.
9. 11:40 BARCA ACADEMY HUNGARY IV.  - ŐRMEZŐ SE

C csoport - 2.pálya (műfű)

Kezdés: 9:00    Játékidő: 1x18perc    Pihenő: 2perc

I. Résztvevő csapatok:

CSAPAT
1. BARCA ACADEMY HUNGARY I.
2. CSŐ-MONTAGE BFK I.
3. HUNGARIAN TALENTS FC I.
4. ÚJBUDA FC I.

II. Menetrend

NR. Kezdés Mérkőzések
1.

9:00

9:20

CSŐ-MONTAGE BFK I. - ÚJBUDA FC I.
2. BARCA ACADEMY HUNGARY I.  - HUNGARIAN TALENTS FC I.
3.

9:40

10:00

HUNGARIAN TALENTS FC I.  - CSŐ-MONTAGE BFK I.
4. ÚJBUDA FC I.  - BARCA ACADEMY HUNGARY I.
5.

10:20

10:40

CSŐ-MONTAGE BFK I. - BARCA ACADEMY HUNGARY I.
6. ÚJBUDA FC I. - HUNGARIAN TALENTS FC I.
7.

11:00

11:20

CSŐ-MONTAGE BFK I.  -  ÚJBUDA FC I.
8. HUNGARIAN TALENTS FC I.  -  BARCA ACADEMY HUNGARY I.
9. 11:40 BARÁTI BŐRLABDA FC  - CSŐ-MONTAGE BFK I.

III.Tornaszakasz zárása: 12:00 óra

Hajrá Budai FC! Hajrá Tabán!

Nincs

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

Bajnokság konfigurálása folyamatban...

Aktuális tabella

BLSZ II. osztály 2.csoport - 2023/2024
Hely   Csapat Mérk. P
1 Flotta 2001 SE 26 67
2 Budai FC 26 63
3 Pénzügyőr SE II. 26 59
4 Rákosmente FC 26 50
5 Kelen SC II. 25 45
6 Stand98 FC 25 45
7 Közterület SK 26 44
8 KISE 26 38
9 Puebla FS TFC 26 24
10 Nimród SE 26 19
11 Budatétény SE 26 19
12 BEAC 26 18
13 Hidegkúti SC. 26 17
14 Csepel UFC KFT II. 26 13
26. forduló erdeményei
KISE  -  Rákosmente FC3:2
Puebla FS TFC  -  Közterület SK0:3
Budatétény SE  -  Kelen SC II.1:5
Hidegkúti SC.  -  Budai FC1:6
BEAC  -  Csepel UFC KFT II.6:0
Flotta 2001 SE  -  Nimród SE1:1
Pénzügyőr SE II.  -  Stand98 FC4:1

Havi hírek 2019

Facebook

Egyéb hírek