asd.jpg

Regionális U11 torna - őszi 8. játéknap

 2023. november 12.
 257
Regionális U11 torna - őszi 8.

Regionális U11 torna - őszi 8. játéknap

Időpont: 2023.november 18., szombat 9:30 óra

Helyszín: 1029 Budapest, Szabadság út 51-57., Pokorny József Sportközpont

Csapatok érkezése: 8:30-8:45 óra

Igazolások ellenőrzése: 8:45-9:00 óra

Technikai értekezlet : 9:10 óra

Megnyitó: 9:20 óra

Torna kezdése: 9:30 óra

Torna zárása: 11:30 óra

I. Résztvevő csapatok

Résztvevő csapatok
1 DOROGI FC 5 DUNAKANYAR SE
2 MÉSZÖLY FOCISULI SE 6 ÉRDI VSE
3 VIADUKT SE - BIATORBÁGY 7 REAC SPORTISKOLA SE
4 ÚJPEST FC 8 BUDAI FUTBALL CLUB SE

II. Mérkőzés program

Kezdés: 9:30 óra                    Játékidő: 1x12perc                       Pihenő: 3perc

Nr. Kezdés Mérkőzések
1 9:30 DOROGI FC - ÚJPEST FC
2 VIADUKT SE - BIATORBÁGY - MÉSZÖLY FOCISULI SE
3 DUNAKANYAR SE - ÉRDI VSE
1 9:45 REAC SPORTISKOLA SE - BUDAI FUTBALL CLUB SE
2 MÉSZÖLY FOCISULI SE - ÚJPEST FC
3 DOROGI FC - VIADUKT SE - BIATORBÁGY
1 10:00 ÉRDI VSE - REAC SPORTISKOLA SE
2 BUDAI FUTBALL CLUB SE - DUNAKANYAR SE
3 VIADUKT SE - BIATORBÁGY - ÚJPEST FC
1 10:15 MÉSZÖLY FOCISULI SE - DOROGI FC
2 ÉRDI VSE - BUDAI FUTBALL CLUB SE
3 DUNAKANYAR SE - REAC SPORTISKOLA SE
1 10:30 BUDAI FUTBALL CLUB SE - DOROGI FC
2 REAC SPORTISKOLA SE - VIADUKT SE - BIATORBÁGY
3 ÚJPEST FC - DUNAKANYAR SE
1 10:45 ÉRDI VSE - MÉSZÖLY FOCISULI SE
2 ÚJPEST FC - BUDAI FUTBALL CLUB SE
3 DUNAKANYAR SE - VIADUKT SE - BIATORBÁGY
1 11:00 MÉSZÖLY FOCISULI SE - REAC SPORTISKOLA SE
2 11:00 DOROGI FC - ÉRDI VSE
3 BUDAI FUTBALL CLUB SE - VIADUKT SE - BIATORBÁGY
1 11:15 ÉRDI VSE - ÚJPEST FC
2 REAC SPORTISKOLA SE - DOROGI FC
3 MÉSZÖLY FOCISULI SE - DUNAKANYAR SE

Hajrá Budai FC! Hajrá Tabán!

Nincs

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

Bajnokság konfigurálása folyamatban...

Aktuális tabella

BLSZ II. osztály 2.csoport - 2023/2024
Hely   Csapat Mérk. P
1 Flotta 2001 SE 26 67
2 Budai FC 26 63
3 Pénzügyőr SE II. 26 59
4 Rákosmente FC 26 50
5 Kelen SC II. 25 45
6 Stand98 FC 25 45
7 Közterület SK 26 44
8 KISE 26 38
9 Puebla FS TFC 26 24
10 Nimród SE 26 19
11 Budatétény SE 26 19
12 BEAC 26 18
13 Hidegkúti SC. 26 17
14 Csepel UFC KFT II. 26 13
26. forduló erdeményei
KISE  -  Rákosmente FC3:2
Puebla FS TFC  -  Közterület SK0:3
Budatétény SE  -  Kelen SC II.1:5
Hidegkúti SC.  -  Budai FC1:6
BEAC  -  Csepel UFC KFT II.6:0
Flotta 2001 SE  -  Nimród SE1:1
Pénzügyőr SE II.  -  Stand98 FC4:1

Havi hírek 2019

Facebook

Egyéb hírek