Csapataink eredményei – 2024. március 18-tól 24-ig:

FELNŐTT(’99-) BLSZ II.oszt. 2.csoport, 17. forduló - 2024.03.23. 15:00 óra
XI. Mérnök u.35., ELTE-BEAC Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x45 perc, 50 néző

G: Brandner, Madarász N., Kovács Má.

Monori (-) - Jakab (6), Joó (7), Krajsovszky (5) - Horváth D.(6), Schuszter (7) - Varga P.(7), Jánk (6),

Madarász N.(6), Nagy T.(7), Brandner (7)
Cs: Lunczner, Németi (6), Hegedűs (-), Kovács Má.(-), Molnár A. (-), Gálhidy (-), Beresnyák

Mérkőzéselemzés: “Hazaibb” pályán nem is játszhattunk volna, hiszen az edzéseinknek otthont adó Mérnök utcai
sporttelepre “látogattunk”, a BEAC-hoz.

A pálya méretei miatt ez a mérkőzés speciális játékot igényelt, ezért védekezésünket jóval mélyebben húztuk meg a szokásosnál,
hogy helyet teremtsünk magunk számára, és kijjebb csalogassuk az ellenfelet. A húzás bejött, mert bár az első néhány
megindulásunk kontrából még nem volt eredményes, a félidő második felében egy megszerzett labda után Nagy Timur külsővel
tálalt az induló Brandner elé, aki befelé cselezve felrúgta a hosszú felsőbe a játékszert. Megnyugodtunk, és tovább folyt a
türelemjáték, labdabirtoklásnál kerestük a minimális tereket, ahol át lehet törni, védekezésben pedig mélyre húzódva vártuk, hogy
megindulhassunk.

A második játékrész sem hozott változást, nagyon stabilak voltunk, jól kezeltük a boxunk elé felágyúzott labdákat, nem
engedélyeztünk kontrát, kézben tartottuk a mérkőzést. Joó tért ölelő indítása után Varga készített le Jánk elé, akinek lövését még
egy mezőnyjátékos hárította a gólvonalon, róla viszont a labda Madarász elé került, aki megszerezte második gólunkat. A
harmadik találatunk Jakab szabadrúgása után született, Kovács talált közelről a hálóba.

Összegzés: Védekezésben szervezett, lelkes ellenféllel találkoztunk egy kis méretű pályán. Csapatom nagyon éretten
kezelte a mérkőzést, türelmes volt, aminek köszönhetően sikerült mindhárom pontot begyűjteni. Gratulálok minden
játékosomnak!

U19(05/’06) MLSZ Reg. Kiemelt bajnokság Nyugati csoport,17.forduló - 2024.03.23. 10:00 óra
Ajka, Sport u.16., Városi Sportcentrum Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x45 perc, 39 néző

FC Ajka – Budai FC 6-0 (3-0)

G: -

Zorkóczy (4) - Herczeg (4), Kuti (5), Gera (4) - Eck (3), Rojas-Azary (4), Lobenwein (4), Módos M.(4) -
Mezei (3), Horváth M.(4), Larry (4)
Cs: Füzes (5), Baráth (5), Szoboszlai (4)

Mérkőzéselemzés: Szombaton kora reggeli indulással vágtunk neki a tavaszi szezon 4. mérkőzésének, melyet
Ajkán játszottuk. Nem túl sportszerű módon ellenfelünk a lehető legkorábbi időpontra tette a találkozót, és a
sporttelepen a pályát sem lehetett egyből megtalálni, így a meccs előtti felkészülést, és a bemelegítést bele kellett
sűrítenünk nagyjából 20 percbe.

Szervezetten, stabilan kezdtünk, ahogyan ezt megszokhattuk már a csapattól ebben a félévben, és egy bal oldali gyors
bedobás után pár perc után hatalmas ziccerbe is kerültünk, ám ezt nem tudtuk értékesíteni. A hazaiak aztán 11 perc után gólt
szereztek, miután a teljes védekező szekciónk csődöt mondott egy teljesen ártalmatlan szituációban. Nem sokkal később egy
nem túl jól elvégzett szabadrúgás kötött ki a kapunkban, végül pedig egy, a lábak között eleresztett gyenge lövés
eredményezett gólt. Nekünk is voltak lehetőségeink, nagyobbak, mint amikből gólt kaptunk, de nem tudtuk értékesíteni őket. A
félidő végén még büntetőt is ajándékoztunk ellenfelünknek, de Zorkóczy nagy bravúrral ezt hárítani tudta.

A második félidőben feljebb jöttünk, kockáztatnunk kellett, és habár a játék képe nem volt olyan egyoldalú, mint az első
félidőben, gólt szerezni egyetlen lehetőségünkből se tudtunk. Nem úgy, mint ellenfelünk, akik három további találattal terhelték
a kapunkat, így sajnos kiütéses vereséget szenvedtünk.

Összegzés: A mentalitás ezúttal is rendben volt, a srácok nagyon igyekeztek az egész mérkőzésen, de ezen a napon
elképesztő butaságokat csináltunk, és a szerencse sem állt mellénk. Gera Olivér a 70. percben bokaszalag szakadást
szenvedett, így az utolsó 20 percet emberhátrányban játszottuk le. Olivérnek mielőbbi jobbulást kívánunk!

U17(’07) MLSZ Reg. Kiemelt bajnokság Nyugati csoport,17.forduló - 2024.03.23. 12:00 óra
Székesfehérvár, Gombócleső u., Főnix Park Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x45 perc, 50 néző

Főnix Gold FC - Budai FC 0-1 (0-0)

G: Horváth B.

Bánkúti (8) - Farkas P. (7), Vermes (7) , Henn (7) ,Virág A.(6) - Varga B.(7), Fazekas (6), Boksay M.(7) Kocsis (6) -
Dienes (5), Horváth B.(6),
Cs: Gyurkovics Má.(5) , Kiss L (5)., Lantos (6), Mészáros (7), Maácz (-)

Mérkőzéselemzés: Szombaton Székesfehérváron szerettünk volna újra pontot(kat) szerezni.
Az első félidőben azt kaptuk amire számítani lehetett a hazai csapattól, ezért kicsit átszerveztük a védekezésünket, ami nagyon jól működött
ezen a kisméretű pályán. Az első negyedórában kiegyenlített mezőnyjáték folyt, utána volt egy periódus, ahol kicsit beszorítottak minket, itt
egymás után három védekező szögletet kellett kontrollálnunk. Mi is jól alkalmaztuk a kis területeken a kombinatív játékokat.
Labdakihozatalunk eredményesek tudtak lenni főleg a szélső területeken. Statisztika az első félidőben: kapura lövés 1-1 , pontrúgás 1-1 ,
helyzet 1-1, szöglet 5-1 , labdabirtoklás 60:40 a Főnix javára.

A második félidőre ugyanazt a védekezési mechanizmusokat alkalmaztuk, de két helyen finomítani kellett a szünetben, inkább a támadás
építéseken volt a hangsúly az öltözőben. A hazai csapat próbált taktikailag belenyúlni a mérkőzésbe, hogy három védővel, és egy hatossal
építkezett ezáltal létszámfőlényt akart kialakítani a védővonalunkban, de ez nem sikerült nekik, mert az elején reagáltunk rá. Cserékkel
folyamatosan frissült a csapat, és ahogy telt az idő egyre türelmetlenebbé vált a Főnix. Sikerült két hatalmas ziccert is kialakítani, de sajnos
kimaradtak, a másik oldalon is akadt két lehetőség, amit Bánkúti Kristóf remek hárításainak köszönhetően szintén kimaradtak. A 76.percben
egy hosszú kirúgás után (Bánkúti kézből) Horváth Buda sprinttelt a labdára, ahol a kapus, és a védő egymásra vártak , ezért Buda szerezte
meg a labdát amit okosan a kapus mellett gurított el, ezzel megszerezte a vezetést, és a győztes találatot is.

Összegzés: A sok fejmosás után, és a heti edzéslátogatottság magas létszáma meghozta a gyümölcsét. Nagyon nagy
dolog Fehérvárról elhozni a három pontot. Úgy gondolom főleg taktikailag tudtuk megnyerni ezt a mérkőzést, és újra
koncentráltak voltak a srácok végig, Hatalmas gratuláció a csapatnak!

IMG 8068

U16(’08) MLSZ Reg. Közép-Északi Csoport, rájátszás 1-6.hely, 5.forduló - 2024.03.23. 10.00 óra
XVI. Bátony u.1-33., Ikarus BSE Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x45 perc, 60 néző

Ikarus BSE – Budai FC SE 1-0 (0-0)

G: -

Tamás (6) – Palotás (7), Dobos (8), Kotsis (7), Huszár B.(7) - Molnár B.(6), Dalos (6), Lacza (6) –
Varga Z.(5), Hegyes N.(6), Majidi (5)
Cs.: Gémesi (5), Hanyecz (5)

Mérkőzéselemzés: A bajnokság 5. fordulójában az Ikarus BSE otthonában léptünk pályára, akik ellen ősszel 4-3-as
győzelmet ünnepelhettünk hazai pályán.

Kiváló futballidőjárás volt, jó pálya, és a megszokottnál több néző előtt játszhattunk egy igazi “6 pontos” találkozót. Az első
pillanattól kezdve látszódott, hogy nagy taktikai csata folyik a pályán ennek szellemében jó felfogásban kezdtük a találkozót.
Kidolgozott helyzeteink nekünk voltak az első félidőben, és két-három alkalommal ziccerig is eljutottunk, de nem tudtunk gólt
szerezni.

A második félidő hasonló mederben folydogált, mint az első egészen addig, amíg egy labdavesztést követően indították a hazaiak
támadójukat, és a kilépő csatár pedig nem hibázta el helyzetét. Ezután játékunk összeszedetlen, kapkodó, görcsös, és
veszélytelen volt. A hazai csapat törekedett az egygólos előnyét megtartani, és mi nem igazán tudtuk ezt megnehezíteni.

Összegzés: Egy jó iramú, taktikai szempontból igen színvonalas mérkőzést játszottunk, ahol ismét érvényesült a
labdarúgás aranyszabálya, miszerint az nyeri a mérkőzést, aki a több gólt rúgja. Az első félidőben több alkalmunk is
volt gólokat szerezni. Többször voltunk 7 méterről lövőhelyzetben, vagy épp 10 méterről szemben a kapussal, még
csak a kaput sem találtuk el. Pozitívum volt, hogy védekezésben szinte tökéletesen végeztük a dolgunkat, ellenfelünk
játékrendszeréhez igazodva 1:1 ellen maradtak védőink a hazai támadókkal szemben, ami számunkra egy szokatlan
védekezési eljárás volt, de meglepően hatékonyan oldották meg védőink ezt a feladatot. Sajnos nem volt meg
bennünk az a mentális erő, ami ősszel átlendített minket az ilyen helyzetekben, és nem tudtuk a magunk javára
fordítani az mérkőzés kimenetelét.

U15(’09) MLSZ Regionális Kiemelt bajnokság Nyugati csoport, 17.forduló - 2024.03.24. 10:00 óra
Budaörs, Árok u.1-3., Budaörsi SC Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x40 perc, 50 néző

Budaörsi SC - Budai FC 1-9 (1-5)

G: Buzgó D. (5), Dombai (2), Vas, Jókai

Magó (-) – Gesler (6), Gyurkovics Ma. (7), Csiszér (7), Takács (6) – Jobbágy (6), Vas (7), Dombai (7) –
Mayer (6), Buzgó D. (9), Horváth Zs. (6)
Cs: Sigmond (-), Jókai (7), Néder (6), Muszka V. (6), Pergel (6), Csalló (6)

Mérkőzéselemzés: Budaörsön játszottuk soron következő bajnoki mérkőzésünket.
Noha korai vezetésünk után rögtön egyenlítettek a hazaiak, ahogy telt az idő egyre nagyobb különbség rajzolódott ki a csapatok között, ami
az első 20 perc után már gólokban is megmutatkozott. Győzelmünk ilyen arányban is megérdemelt.

Összegzés: Jó mentalitással fociztunk, gratulálok Mindenkinek!

U14(’10) MLSZ Reg. Észak-Közép Csoport, rájátszás 1-6.hely, 5.forduló - 2024.03.24. 11.00 óra
II. Szabadság út 51-57., Pokorny József Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x40 perc, 44 néző

Budai FC – Vác VLSE 1-3 (1-2)

G: Polauf
Horváth Á. – Tamássy, Vállai, Mathiez, Buzgó Zs./U13/, Módos Zs. – Pallós, Kraicsovits B., Nagymáté J. –
Polauf, Hendrich
Cs: Fodor, Makkai, Árvai, Mezey, Nyírő, Nagy-Zsoldos Má.

Mérkőzéselemzés: Az elmúlt hetekben nagyon jól teljesített a csapa, bár mindez az eredmények tekintetében kevésbé,
inkább csak a mutatott játékban volt látható. Bíztam az eredményesebb folytatásban.
Kapus nélkül nem megy!!!” Bár mondhatnám az alábbi mondatot, de ez nem lenne igaz. Pénteken kapusunk Horváth Levente rosszul ért bele
egy labdába, melynek következtében megsérült, így további kapusok hiányában egy mezőnyjátékos Horváth Ákos állt a kapunkba, akinek
ezúton is szeretném megköszönni, hogy elvállalta ezt a feladatot, és a mérkőzésen többször is feledtetni tudta Levi hiányát, akinek meg
természetesen gyors felépülést kívánunk. Az idén során már többször is gondot okozott nekem, hogy a csapatból hiányzik a megfelelő
mentalitás, így a mondat úgy igaz mára ,hogy megfelelő odaadás, és hozzáállás nélkül nem megy!!! Ezekben rengeteget kell javulni a
srácoknak!. Egy megnyerhető mérkőzést sikerült elbuknunk azért, mert magunkat sajnáltuk, és azzal foglalkoztunk, hogy mezőnyjátékos véd,
közben elfelejtettünk helyzeteket kialakítani, és gólt lőni...

Összegzés: A mai mérkőzésre a jó játék sajnos nem volt igaz. Stabilak voltunk és fegyelmezettek, viszont cserében
pontatlanok, és rossz felfogásban játszottunk.

U13(’11/’12) MLSZ Regionális bajnokság Közép B. csoport, 13.forduló - 2024.03.23. 13:00 óra
II.Szabadság út 51-57.,Pokorny József Sporttelep - műfüves 3⁄4-ed pálya, 5x2 m-es kapuk, 8+1 fő, 4x20 perc, 30 néző

Budai FC – Főnix-Gold FC 2-5 (0-2, 0-1, 0-1, 2-1)

G: Buzgó Zs. Szakács H.

Kovach B. - Nagy-Zsoldos Má., BarnaK ., Szakács H., Mathiez M. - Gross Á., Molnár B., Buzgó Zs. - Trossen W.
Cs: Gyarmati D., Érsek-Obádovics M., Reviczky-Balogh O.

Mérkőzéselemzés: Szombaton délután hazai pályán fogadtuk a székesfehérvári Főnix csapatát.
Az első félidőben többnyire a mezőnyben folyt a játék, de inkább a mi akaratunk érvényesült. Három nagy egyéni hibát követően
háromgólos hátrányba kerültünk, majd ezután hatalmas helyzetek adódtak előttünk, de az összeset elpuskáztuk.
A második félidőben tovább növeltük a helyzeteink számát, de a góljaink számát nem. Ellenfelünk egyszer lépte át szinte a
felezővonalat, és gólt is szereztek.

Az utolsó húsz percben sikerült két gólt szerezni, és további ziccereket kihagyni, emiatt nem sikerült megnyerni a találkozót.

Összességében az egyik szemem sír, a másik nevet. A mérkőzés felvételét újra nézve, és a helyzeteket
összeszámolva, a két szerzett gólon kívül tizenegy tiszta gólhelyzet adódott előttünk, és további három nagyobb
lehetőségünk volt, de egyiket sem tudtuk kihasználni. Ezek mellett, a játékvezető egészen érthetetlen módon egy
tiszta büntetőt is elvett tőlünk, továbbá egy méteres leshelyzet után gólt ítélt az ellenfélnek. Sajnos ez így alakult, de
az őszhöz képest hatalmas az előrelépés, és ennek örülni kell.

Budai FC– Főnix-Gold FC 2-5 (0-3, 1-1, 0-0, 1-2)

G: Szilágyi Á. (2)
Erős Á. - Füredi L. Szohár G. Záboji V. Réder B. - Bán M. Nyerges B. Várszegi É. - Szilágyi Á.
Cs: Jeck Á. Szántó-Sárga N. Nenadic A. László O.

Mérkőzéselemzés: Hazai pályán fogadtuk a 13. fordulóban a Főnix-Gold FC csapatát. Tudtuk, hogy nem lesz könnyű
dolgunk, mert egy nagyon jó ellenfél ellen kellett felvenni a kesztyűt. Egy nagyon technikás, szervezett, 1:1-ben
nagyon erős csapattal kellett összemérni tudásunkat.

Ellenfelünk elképesztő nyomás alá helyezett minket az első negyedben, ami ellen nem találtuk az ellenszert, és hamar
háromgólos hátrányba kerültünk.
Ezután a 2., és 3. negyedben az eredmény tekintetében nem maradtunk alul, játékban azonban ellenfelünk akarata érvényesült.

Az utolsó negyedben elején sikerült gólt szereznünk, de végül ebben a negyedben is alulmaradtunk ellenfelünkkel szemben.

Összegezve: Korosztályukat meghazudtoló szervezettség jellemezte ellenfelünk játékát az egész mérkőzés alatt. Nem
láttam még ennyire éretten, és szervezetten játszó csapatot ebben a korosztályban. Ez a csapat nem csak ebben a
bajnokságban, de országos szinten is kiemelkedik. A gyerekek előtt le a kalappal, hiszen küzdöttek becsülettel,
minden tőlük telhetőt megtettek, és jár a dicséret a két szerzett gólért! Gratulálok mindenkinek!

IMG 8506

U11(’13/’14) OTP-MOL Bozsik U11 Regionális torna, 2. tavaszi játéknap - 2024.03.23. 9:30 óra
II.Szabadság út 51-57.,Pokorny József Sporttelep - műfüves 1⁄2 pálya, 5x2 m-es kapuk, 1+6 fő; 1x25 perc, 60 néző

A tornán résztvevő keret: Orosz Kristóf, Bencz-Gehér Csaba, Tanács András, Sámi Zsigmond, Szarka Maxim, Solti
Ádám, Hollik István, Nemes Attila, Nádasdi Dávid, Deák Csongor, Balogh Zsolt, Frena Vilmos

Saját rendezésű második tavaszi tornánkra szombaton került sor, ahol hat csapattal mérkőztünk meg.

A tornán oklevelet kapott: Nemes Attila kitűnő mezőnymunkájáért! Gratulálunk! ☺

Összegzés: A torna minden mérkőzésén jól fociztak a fiúk, voltak rövidebb időszakok, amikor nem az elvárások
szerint küzdöttünk ,de a minden mérkőzésen voltak helyzeteink, és sokat támadtunk,kicsit a párharcokban
bizonytalanok voltunk de három-négy fiú ebben is példát mutatott a többieknek. Az ívelt labdák átvétele, fejelése,
levegőben való tovább játszása nagyobb hangsúlyt kell hogy kapjon a jövőben.

IMG 6058 1

U9(’15) OTP-MOL Bozsik Körzeti fesztivál, 1. tavaszi játéknap - 2024.03.24 14:50 óra
XI.Mérnök u.35., ELTE-BEAC Sporttelep – 40x20m-es műfüves pályák,3x2 m-es kapuk,1+4 fő; 1x15 perc, 110 néző

A fesztiválon résztvevő játékosok: Zentai-Kovács Borisz, Hollik Ágoston András, Sziklai Sára, Galla Ábel, Bora
Bende Barnabás, Stein Christian, Görög Döme, Badari-Bartos Milán, Székely Bence Richárd, Kósa Zsombor Gábor,
Szakács Buda, Börcsök Boldizsár, Sipos-Cserjési Horka, Jason William Zaengel,

Vasárnap délután folytatódott U9-es csapatunk számára a Körzet Központ Fesztivál sorozat, ahol újra összemérhettük
tudásunkat más egyesületek csapataival. Gergő bácsival érdeklődve vártuk, miként tudnak játszani, és teljesíteni a
Körzet Központunkban tevékenykedő egyesületek korosztályos csapatai ellen gyermekeink.

A fesztiválon három csapattal vágtunk neki a mérkőzéseknek, ahol két csapatunk a négykapus játékkal, míg egy csapatunk a korosztályos
4+1-4+1 elleni játékkal indított. Az első körben remekül ment a játék mindegyik csapatunknál, hiszen a 15 perces játékidőt végig uralva,
irányítva játszottak. A játékot szép egyéni megmozdulások, remek összejátékok tarkították, illetve rengeteg helyzetet kialakítva, sok gólt
sikerült szerezni gyerekeinknek.

A második játékban, sajnos, két csapatunknak egymás ellen kellett játszania, ami az egyik gárdának nagyon jól, míg a másiknak meg nagyon
rosszul sikerült. Itt a két gyors gól teljesen lebénította a piros csapatunkat, aminek következtében teljesen kiszolgáltatottakká váltak, és
sorban kapták a teljesen elkerülhető gólokat. A harmadik csapatunk a Barca Academy-vel játszott a négykapus játékban, ahol teljesen
egyenrangú ellenfeleivolt egymásnak a két csapat, de a játékidő utolsó 5 percében az ellenfél folyamatos verbális megnyilvánulásait fiaink
nagyon rosszul reagálták le, aminek következtében megálltak, nem mozogtak annyit a pályán, így a játéknak ebben a harmadában alárendelt
szerepbe kerültek.

A harmadik, és a negyedik játékban mind a három csapatunk jól teljesített. Igaz az utolsó fordulóban újra összekerült a második fordulóban
lévő két csapatunk, ami miatt jöhetett egy visszavágó. Nagy öröm volt számunkra, Gergő bácsival, hogy az „odavágón” alárendelt egységünk
milyen remek mentalításról tett tanúbizonyságot. Az előző mérkőzésből tanulva sokkal nagyobb energiákat mozgósítottak, többet futottak, és
jobban összpontosítottak, ami kiegyenlítettebbé tette a játékot. A tényekhez hozzátartozik, hogy most is inkább a zöld csapatunk dominált, de
a hozzáállás megváltozása következtében több támadást tudtak vezetni a piros csapat játékosai, és még gólt is sikerült szerezniük, ami nagy
öröm volt mindenki számára.

Összegzés: Nagyon sajnáltuk, hogy nem annyi csapat jött el a fesztiválra, mint ammenyi a tervekben volt (10 helyett 8 csapat),
ezért sajnos két csapatunk kétszer játszott egymás ellen, ami miatt nem tudtunk 4 különböző egyesülettel szemben játszani.
Ennek ellenére látható volt, hogy mikor a körzet más csapataival játszottunk, akkor mindegyik csapatunk dominálni tudta a
játékot, mely jól mutatja, hogy az U9-es korosztályunk kezdi elhagyni a körzetben lévő csapatok szintjét, éppen ezért áprilisban
is fogunk szervezni olyan edzőmérkőzéseket, ahol gyerekeink nagyobb ellenállással találkoznak. Gratulálok a jó mentalitáshoz,
és a játékban történő fejlődéshez!

A fesztiválon oklevelet kapott: Sziklai Sára – lelkes játékáért, Görög Döme – ügyes cseleiért, Kovács-Zentai Borisz – csupaszív játékáért, gratulálunk! ☺

IMG 7847

XI.Mérnök u.35., ELTE-BEAC Sporttelep – 40x20m-es műfüves pályák, 3x2 m-es kapuk, 1+4 fő; 1x15 perc, 80 néző

A fesztiválon résztvevő játékosok: Szabados Blanka, Kocsis Áron, Viszt Zétény, Vörösváry András, Vörösváry
Félix, Kéri Barnabás, Argat Axel, Veréczi Máté, Tóth Márton, Baksai Maxim

U8-as korcsoportú gyerekeinkkel a tavasz első Bozsik fesztiválján vettünk részt. Ezúttal is volt olyan játékos, aki első
fesztiválján vett részt a csapatunkban, ami természetesen mindig örömteli.
Gyerekeink remek hozzáállással léptek pályára ezen a fesztiválon is. Az időjárás ideális volt a remek játékhoz, ami nem maradt el
csapatunktól.

Gyerekeink remek hozzáállással vetették bele magukat a napba, ami meg is látszott a teljesítményünkön. Mindenki kiadta
magából a maximumot, és bár volt egy kis kezdeti nehézség egyik csapatunknál, a mérkőzésközi megbeszélés megtette a hatását, és
ezután minden rendben ment. Természetesen ma sem játszottunk hiba nélkül, de ezeknek most kell kijönnie, hogy később már ne okozzanak
gondot, edzéseken ezek mentén dolgozunk tovább, és bízunk a további egyenletes fejlődésben!

Összegzés: A korosztályos különbségek most is láthatóak. Mindenki igyekezett, és megmutatta, mit tudott ezen a
vasárnapi napon. Köszönöm mindenkinek a napot, erre tudunk építkezni. Továbbra is sok gyakorlással igyekszünk
fejlődni, és napról napra jobbnak lenni!

A fesztiválon oklevelet kapott: Veréczi Máté (szép cseleiért), és Tóth Márton (harcos játékáért) , gratulálunk! ☺
Továbbá gratulálunk mindenkinek a fesztiválon mutatott remek játékhoz, és részvételhez! ☺

U7 (’17/’18) OTP-MOL Bozsik Körzeti fesztivál, 1. tavaszi játéknap - 2024.03.24. 10:10 óra

XI.Mérnök u.35., ELTE-BEAC Sporttelep - 30x15m-es műfüves pályák,2x1 m-es kapuk,3:3 ellen;1x10 perc, 60 néző

A fesztiválon résztvevő játékosok: Balogh Zete, Felsmann Dániel, Garancsi Pál, Szelei-Kiss Fülöp, Szelei-Kiss
Doma, Müller Ferenc, Szőnyei Dániel, Ferencz-Huszár Patrik, Borbély Benedek, Tardy Teofil
Az U7-es korcsoportunkkal a tavaszi idény első Bozsik fesztivál napján vettünk részt, amit már nagyon vártak a
srácok.

Csapatunk létszáma jelentősen növekedett az őszi időszakhoz képest, így a mostani fesztiválra már 10 fővel érkeztünk, így már 3 csapatot
tudtunk kiállítani. Mindhárom csapatunk nagyon jó mentalitással játszott, nem csak élvezték a focit, hanem a győzelemért is sokat tettek.
Szép gólokat, pimasz cseleket, gyönyörű gólpasszokat, és önfeláldozó mentéseket láthatott a kilátogató publikum.

Összegzés: Jó hangulatban telt ez a fesztiválunk is. A srácok élvezték a játékot, mindenki lőtt gólt és most az eső sem