Csapataink eredményei – 2024. január 29-től február 4-ig:

2024. február 06.
 270
Felnőtt(’01-) 4.felkészülési mérkőzés - 2024.02.04.

Felnőtt(’01-) 4.felkészülési mérkőzés - 2024.02.04. 13:00 óra
II. Szabadság út 51-57., Pokorny József Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x45 perc, 30 néző

Budai FC - Isaszeg SE (megyei II.oszt.) 9-0 (3-0)

G: Jánk (6), Madarász (2), Horváth D.

Monori - Jakab, Joó, Krajsovszky - Horváth, Hegedűs - Varga, Kovács, Madarász, Jánk, Brandner
Cs: Lunczner, Schuszter, Bereczki, Gálhidy, Jánosa, Rojas, Eck

Mérkőzéselemzés: Az idei év első hazai mérkőzését a Pest megyei II. osztályban szereplő Isaszeg SE csapatával
játszottuk.

A vendégek igyekeztek megszervezni a védekezésüket, ami talán gondot is okozott volna, de Jánk egy letámadás során labdát szerzett, majd
kiszolgálta Madarászt, aki fejjel korán megszerezte a vezetést. Bejátszásaink a védelmi vonalak közé, és mögé nem voltak az igaziak, de
Jánk szöglet utáni fejese, és Madarász újabb gólja szétzilálta az ellenfél sorait a második félidőre.
A vendégek hitehagyottan jöttek ki a szünet után, takaréklángon égve is nagy volt a fölényünk, végül Horváth szabadrúgásgóljának, és Jánk
extrém gólerős játékának köszönhetően 9 góllal zártuk a mérkőzést.

Összegzés: Nem voltunk elég pontosak a támadások felépítésénél, és a védelmi vonal áttöréseknél, esetenként
türelmetlenség is jellemezte a csapatot. Mindenképp pozitívum a sok szerzett gól, de ha Lunczner nem véd jól, az
enyhülő koncentráció miatt a vendégek is betalálhattak volna a mérkőzés végén. Gratulálok a keretnek a fölényes, magabiztos győzelemhez!

U19(’05/’06) 4.felkészülési mérkőzés - 2024.02.03. 20:00 óra
X.Kőér utca 2/b., Pénzügyőr Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x40 perc, 18 néző

XII. Ker. Svábhegy FC II. – Budai FC 0-4 (0-1)

G: Eck, Tóth V., Horváth M., Szoboszlai

Zorkóczy – Herczeg, Kuti, Gera – Jánosa, Mezei, Rojas-Azary, Larry – Lobenwein, Eck, Módos M.
Cs: Füzes, Baráth, Szoboszlai, Horváth M., Tóth V.

Mérkőzéselemzés: A nyári felkészülési időszakhoz hasonlóan most is megmérkőztünk egy felnőtt csapattal. Ezúttal
a BLSZ 3. osztály 4. helyezettjéhez látogattunk egy kis szombat esti labdázásra.

Hamar kirajzolódott a mérkőzésre legjellemzőbb kép, mi labdát birtokoltunk, ellenfelünk pedig mélyen behúzódva lezárta a
területeket, melyek a kapuja felé vezettek. Sok jó kombinációt mutattunk, de egyelőre a döntéseink még nagyon türelmetlenek,
és irracionálisak. Egy visszaszerzett labda után sikerült megtörnünk a jeget, így vezetéssel vonulhattunk a szünetre. A második
félidőben, ha egyáltalán ez lehetséges, még nagyobb nyomást helyeztünk a percről-percre fáradó hazaiakra. Ennek eredménye
3 további, kifejezetten szépen kidolgozott találat lett, így magabiztos győzelmet arattunk.

Összegzés: A Svábhegy végig nagyon lelkesen, szervezetten, és sportszerűen focizott, ezért nagyon köszönjük
nekik a vendéglátást! Mi végre újra átélhettük, milyen érzés győzelemmel lejönni a pályáról. Bízom benne, hogy ez
újabb lökést adhat a feltámadóban lévő csapatunknak. Újabb fokot léptünk felfelé a lépcsőn, és egyre többet
várhatunk el magunktól minden egyes nap.

U17 2. felkészülési mérkőzés - 2024.02.04. 11:00 óra
II. Szabadság út 51-57., Pokorny József Sporttelep - müfüves nagypálya, 2x45 perc, 50 néző

Budai FC – Gödöllői SK 1-1 (1-1)

G: Horváth B.
Bánkúti – Virág, Vermes, Varga B., Henn – Gyurkovics Má., Hertelendy - Horváth B., Fazekas, Mészáros O. –
Kiss L.
Cs: Kiss Zs /U16/, Molnár B. /U16/, Boksay M., Maácz

Mérkőzéselemzés: Vasárnap délelőtt hazai pályán fogadtuk a Gödöllő csapatát.

A mérkőzés első húsz percében mind a két csapat jó tempót diktált, és próbálta átvenni a kezdeményezést. Sajnos ahogy telt az idő, úgy
folyamatosan csökkent a tempó, és a játék színvonala is. A vezető gólt egy gyors átmenetből sikerült szerezni, Fazekas a középső zónából
remek labdát adott a védelem mögé Horváth Budának, aki gyorsaságát kihasználva jutott el a boxba, és egy erős lövéssel, a gyengébbik
lábával megszerezte a vezetést. Tíz perccel később a kapu előtt kavarodásban kicsit eltolódtunk, és a hosszú oldalon lévő vendégjátékos 10
méterről kirúgta a hosszú oldalt.

Szünetben mindenki játéklehetőséget kapott, és megváltoztattuk a középpálya szerkezetét, a védekezés formánkat. Nagyon rossz volt a
mezőnyjátékunk, és a védekezésünk egyaránt, de már több gólt nem kaptunk , de nem is sikerült rúgnunk.

Összegzés: Sajnos nem igazán érte el a célját ez a felkészülési mérkőzés, mert nem volt jó iramú, és nagyon gyenge
minőséget produkált mind a két csapat. Két pozitívumot emelnék ki, a labdakihozatalaink viszonylag jól sikerültek a
középsőzónáig és, hogy az ellenfélben több 2006-os játékos is szerepelt, míg nálunk két 2008-as születésű is a pályán
volt.

U16(’08) 3. felkészülési mérkőzés - 2024.02.02. 19:30 óra

Budai FC SE – FC Esztergom U17 5-2 (2-1)

G: Varga Z. 2, Majidi, Molnár B., Hegyes N.
Tamás – Vermes, Kotsis, Kiss Zs. – Majidi, Molnár B., Dalos, Huszár – Varga Z., Dobos, Hegyes N.
Cs.: Hanyecz, Gémesi

Mérkőzéselemzés: A tavasz harmadik felkészülési mérkőzésén az egy évvel idősebb U17-es FC Esztergom ellen
léptünk pályára hazai pályán, akik szintén regionális alap bajnokságban szerepelnek.
Esti, villanyfényes mérkőzésen fogadtuk az esztergomi csapatot. Keretünk elég komoly változásokon ment keresztül az elmúlt
hetekben, így az edzőmérkőzéseken több poszton is kísérleteztünk, hogy a bajnoki rajtra, hogy tudunk a leghatékonyabbak lenni.
Abból kiindulva, hogy idősebbek ellen léptünk pályára egy kicsit óvatosabb, és defenzívebb mérkőzésre számítottunk a magunk
részéről. Erre hamar sikerült rácáfolnunk, mert a kezdeményezés a mi kezünkbe került, mezőnyfölényben játszottunk, és egy
labdaszerzést után, 8-10 átadást követően „szinte egyérintős focival” sikerült ziccerbe kerülnünk, és látványos góllal
megszereznünk a vezetést. Ellenfelünk labdajáratásait kontroll alatt tartottuk, és hosszú labdáikat mind le tudtuk tisztázni.
Folyamatosan sikerült ellenfelünk mögé kerülni a széleken, viszont a félidő végére belementünk egy fejetlen rohanásba, ami
eléggé rányomta a bélyegét a félidő végére.

A második félidőre türelmesebb, higgadtabb játékfelfogással léptünk pályára. Többet birtokoltuk a labdát, és növelni tudtuk a
nyomást a vendégek kapujára, így nem maradtak el a gólok sem. Az utolsó 15 percben újra egy adok-kapok helyzet alakult ki,
amikor labdabirtoklás nem alakult ki, és a labdarúgásnak nyoma sem volt a hármas sípszó végéig.

Összegzés: A csapat játéka egyre letisztultabb, az előforduló hibákat csapatszinten meccsről-meccsre tudjuk javítani,
tanulni belőle, és a javunkra fordítani. Védekezésben rendkívül sokat léptünk előre az elmúlt hetekben, mezőnyjáték
terén nem tudott helyzetet kialakítani a vendégegyüttes, viszont két szöglet után mégis eredményesek tudtak lenni, így
a pontrúgások levédekezésére még nagyobb hangsúlyt kell fektetnünk a továbbiakban. Az átmeneteink védekezésből
támadásba egyre hatékonyabbak, és a támadásvezetéseinkből egyre többször jutunk el helyzetekig. Amiben
mindenképp fejlődnünk kell még, az az, hogy tudnunk kell a játék tempóját is kontrollálni, mert sokszor a saját
labdabirtoklásunk, illetve támadásaink kárára mindent első szándékból, és azonnal egy-két átadásból akartunk
megoldani, úgy, hogy az nincs előkészítve. Gratulálok a csapatnak, mert úgy sikerült sikeresen, a saját játékunkat
játszani, és győzelmet aratni, hogy egy évvel idősebbek ellen léptünk pályára! Sok sikert kívánunk az FC Esztergom
csapatának a továbbiakban, és köszönjük szépen Monori Marcellnek a megkeresést!

U15(’09) 4. felkészülési mérkőzés – 2024.02.04. 9:00 óra
IX. Könyves Kálmán krt. 28., Goldball Park Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x40 perc, 40 néző

Goldball ’94 FC – Budai FC 1-0 (1-0)

G: -

Magó – Schade M., Csiszér, Gesler, Benkő (próbajátékos) – Kis K, Vas, Horváth Zs. –
Polauf (U14), Takács D., Loboda

Cs: Jókai, Jobbágy, Muszka V., Pergel, Néder, Kraicsovits (U14)

Mérkőzéselemzés: Vasárnapi reggeli edzőmérkőzésünkön a Goldball ’94 FC volt ellenfelünk.
Mindkét csapat magasan és agresszívan védekezett, így egy jó tempójú, küzdelmes, párharcokkal teli „csata” alakult ki a pályán.
Többet birtokoltuk a labdát, mezőnyben időnként voltak bíztató dolgok, de ezen a napon az ellenfél térfelén történő játékunk
minősége igencsak harmatos volt.

Összegzés: Egy kifejezetten jó ellenfél ellen hasznos tapasztalatokkal gazdagodhattunk, támadójátékosaink hiányát
ezúttal sajnos nem tudtunk hatékonyan kompenzálni. Gratulálunk, győzelmük megérdemelt!

U14(’10) 4.felkészülési mérkőzés - 2024.01.31. 13:00 óra
XI. Hunyadi M. út 56., Kelen SC Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x40 perc, 20 néző

Kelen SC – Budai FC 3-2 (0-1)

G: Pallós, Hendrich
Farkas P. – Polauf, Vállai, Farkas T.(próbajáték), Makkai, Mathiez /U13/ – Módos, Kraicsovits B., Nagymáté J. –
Buzgó Zs. /U13/, Pallós
Cs: Nyírő, Hendrich, Fodor, Árvai, Horváth Á

Mérkőzéselemzés: Ezen a héten hétközi edzőmérkőzésen fogadott minket a Kelen SC korosztályos csapata.
Nagyon élvezetes első félidő után csapni való második következett. Kicsit alul értékeltek minket, így nem a legerősebb kezdővel léptek
pályára, ennek a hozzáállásnak megfelelően végig irányítottuk az első félidőt, ahol gólokkal kellett volna vezetni, de sajnos csak egy gólra
futotta a koncentráltságunkból.

A második félidőben beálltak a jobb képességű játékosok, és kiegyenlítettebbé vált a mérkőzés azzal, hogy mi is kicsit felforgattuk azért a
csapatunkat, hogy mindenki kapjon lehetőséget bőven. Egy erősen véleményes büntető után sok futball nem történt a pályán, csak hibák
sorozata, amiből az ellenfél többet használt ki, így számszerűleg megnyerte a mérkőzést 3-2-re

Összegzés: Sajnos most sem tudtam úgy összerakni a csapatot, ahogyan azt szerettem volna a síelések, témazáró
dolgozatok miatt, remélem ennek nem lesz meg a böjtje majd februárban, hiszen a mérkőzéseken amúgy különböző
összeállításokban is rendre jól teljesítünk, és tehetségközpontokkal vesszük fel a versenyt, sőt utóbbi két mérkőzésünk
nagyrészén a mi akaratunk érvényesült, dominálni tudtunk. Hétvégén kis pihenő következi a nagy hajtás előtt, amibe
belefogunk majd a következő két hétben, azért, hogy jól tudjuk majd venni a tavaszi rajtot!

U13(’11/’12) 3. felkészülési mérkőzés - 2024.02.03. 12:00 óra
II. Kolozsvári T. u.11., Panoráma Sportközpont - műfüves ¾-ed pálya, 5x2 m-es kapuk, 8+1 fő, 3x30 perc, 40 néző

II. Kerület UFC - Budai FC 6-2 (2-0, 1-0, 3-2)

G: Buzgó, Trossen.

Kovach B – Bukvai B., Nagy-Zsoldos M ., Barna K., Mathiez M. - Lovas L., Buzgó Zs., Molnár B. - Trossen W.

Cs: Botka Zs., Reviczky-Balogh O., Érsek-Obádovics M., Gyarmati D.

Mérkőzéselemzés: Sajnos újra sok hiányzóval érkeztünk, de szerettünk volna az őszi meccshez képest jobban
szerepelni.

Az első harmadban jól építkeztünk amikor nálunk volt a labda, de a sok technikai hiba, és a minőség hiánya miatt, nem tudtunk
nagyobb helyzeteket kialakítani. Labdaszerzésben nem voltunk elég kemények, és fizikálisan sem voltunk egy szinten az
ellenféllel szemben, és két gólos hátrányt szedtünk össze.
A következő játékrészben javult a mentalitásunk, jobban védekeztünk. A labdabirtoklásunk továbbra is rendben volt, eljutottunk
lövő helyzetekig, de ezeket nem vállaltuk el, így kevés esélyünk volt a gólszerzésre.
Az utolsó harminc percben sikerült két gólt szerezni, ami szépségtapasznak jó az eredmény szempontjából.

Összességében, az őszi meccshez képest, ahol alárendelt szerepet játszottunk, sokkal jobb meccset láthattak a nézők.
Eljutottunk odáig, hogy ki tudjuk hozni a labdát, jól is építkezünk, de támadásbefejezésig kevésszer jutunk el a jó
csapatok ellen. Sokkal kevesebb sebesség, és minőség van a játékosainkban az ellenfelekhez képest, és ezen nehéz
változtatni. Alapvetően elégedett vagyok, nagyon sokat léptünk előre, a csapatnak van egy játékstílusa, ami minden
meccsen látszik, és meg is tesznek mindent a gyerekek annak érdekében, hogy győztesen hagyjuk el a pályát, és ennél
többet nem várhatok el. Gratulálok a csapatnak!

U13(’11/’12) 3.Bugyi SE utánpótlás teremtorna - 2024.02.04. 14:00 óra

Bugyi, Sport u., Bugyi SE Sportcsarnok - fedett, 40x20-as kispálya, 3x2 m-es kapuk, 4+1 fő, 2x12 perc, 100 néző

A tornán résztvevő keret: Kovach Benjámin, Molnár Bálint, Buzgó Zsombor, Lovas Levente, Záboji Vince, Barna

A torna mérkőzései összesítve: Budai FC 2. hely 4 3 - 1 11-3

A tornán a legjobb kapusának járó különdíjat Kovach Benjámin kapta! Gratulálunk!

A Bugyi SE csapatának meghívását örömmel fogadtuk el, és vasárnap egy öt csapattal megrendezett teremtornán
vettünk részt. A torna körmérkőzéses formában volt lebonyolítva, tehát mindenki játszott mindenkivel, és a végső
sorrend ezek alapján dőlt el.

Az első mérkőzésen elképesztően jól focizott a csapat, és szinte az összes gólt az gólvonalról rúgtuk, miután a kapust is
kijátszottuk. Nem volt rossz csapat az ellenfél, de mi a legjobbunkat nyújtottuk.
Második mérkőzésünk egy nagyon szoros találkozó volt, kemény, intenzív játékkal. Mi szereztünk vezetést, majd az ellenfél
fordított, és a végén egygólos vereséget szenvedtünk.

A következő találkozó ígérkezett a legnagyobb kihívásnak, hiszen egy Tehetség Központ ellen játszottunk. Remekül nőttünk fel a
feladathoz, és nagyon fegyelmezettek voltunk végig. Kiváló játékkal, megérdemelten gyűjtöttük be a három pontot.
Utolsó meccsünkön a három pont mellett, az volt a tét, hogy ha nyerünk, lesz esélyünk az aranyérem megszerzésére. Ennek
megfelelően, újra kiváló játékkal rukkoltunk elő, és háromgólos győzelmet arattunk. Sajnos a végelszámolásnál a jobb
gólkülönbség döntött, és a BVSC-Zugló csapatának egy góllal jobb volt a gólaránya, ezzel ők lettek a végső győztesek.

Összességében, az összes mérkőzésen, egészen elképesztően játszott a csapat, nagyon jó volt ezt látni. Remek
ellenfelekkel találkoztunk, és emiatt még inkább büszke vagyok a játékosaimra, akik nagyot kitettek magukért, és
kiváló játékkal képviselték a klubot. Természetesen fájó, hogy egy olyan csapat vitte haza az aranyérmet, akiket
sikerült legyőzni, és “csak” a gólkülönbségben maradtunk alul, de ez sem tudja kisebbíteni a játékosok érdemeit. Le a
kalappal mindenki előtt, mert egyénileg, és csapatszinten is kiemelkedő teljesítményt nyújtottunk. Gratulálok a
mutatott játékhoz, és az ezüstéremhez!

U12(’12/’13) 3. felkészülési mérkőzés - 2024.02.03. 16:00 óra
III. Kalap u. 1-3., III.Kerület TVE Sportközpont – műfüves ¾-ed pálya, 5x2 m-es kapuk, 1+8 fő; 4x20 perc, 100 néző

III. Kerületi TVE – Budai FC 2-4 (1-1, 1-1, 0-1, 0-1)

G: Szilágyi Á. (3), Görög B.

Erős Á.- Darvas K. Petrik D. Szohár G. Réder B. - Nenadic A. Szilágyi Á. Füredi L. - Ökrös O.
Cs: Jeck Á. László O. Görög B.

Mérkőzéselemezés: Az idei harmadik edzőmérkőzésünket a III. Kerületi TVE Tehetségközpontja ellen játszottuk.
4x20 perc játékidővel, és bár újra sok hiányzónk volt, szerettük volna az idei első győzelmünket megszerezni!

Aminek nagyon örülök, hogy újra olyan mentalitása volt a csapatnak amilyet elvárnék tőlük minden mérkőzések. Sokkal
bátrabbak, erőszakosabbak voltunk ellenfelünknél, aminek köszönhetően nagyon sok párharcot nyertünk meg! Jól kezdtük a
mérkőzést, akadt pár nagy helyzetünk, ennek ellenére az ellenfél szerezte meg a vezetést. Ezután sikerült megfordítani a
mérkőzést egy szép támadás végén, illetve egy hatalmas gólnak köszönhetően. Ezt követően nem sokkal jött is a válasz
ellenfelünk részéről, de fokoztuk a nyomást, és nagyon bátran játszva végül sikerül két góllal megnyerni a mérkőzést.

Helyenként nagyon szépen építgettük a támadásainkat. A kapuig rendre eljutottunk, és sok helyzetet sikerült kialakítanunk elől. A
nagy pályának köszönhetően a labdakihozatalunk jól működött, és bár a letámadásba még mindig csúszik hiba, de azzal is
elégedett voltam. Amit mindenképp kiemelnék a mérkőzésből az a védekezésünk. Sokkal fegyelmezettebbek voltunk, mint az
előző mérkőzéseken. Sokkal kevesebb hiba volt a mozgásokban, és nagyszerűen segítettük ki egymást.

Összegezve: Több meghatározó játékos hiányában is jól játszva sikerült egy nagyszerű győzelmet aratni. A
labdakihozatal jól működött, és a védekezésnél is egyre jobban kezdünk odafigyelni a mozgásokra. A letámadás egy-
két hibát leszámítva szintén jól ment, mezőnyben pedig rengeteget dolgozott a csapat. A védekezés részével vagyok a
legnagyobb mértékben megelégedve! Fegyelmezetten, keményen, harcosan játszottunk, ahogy minden mérkőzésen
kellene! Nagy gratuláció a csapatnak! Csak így tovább!

U11(’13/’14) 2. felkészülési mérkőzés - 2024.02.03. 12.30 óra
XI. Mérnök u 35., Pluhár István Sporttelep – műfüves ½ pálya, 5x2 m-es kapuk, 6+1 fő, 3x25 perc, 50 néző

Budai FC - Dorogi FC 2-4 (1-1, 1-2, 0-1)

G: Downey D, Solti Á

A mérkőzésen résztvevő játékosok: Bencz-Gehér Cs., Kelemen Á., Szarka M., Hollik I., Nagymáté F., Frena V.,
Tarcsafalvi M., Bánky Á., Sámi Zs., Solti Á., Downey D., Bobály Sz., Pappin C.M., Balogh Zs

Mérkőzéselemzés: Második felkészülési mérkőzésünkön a Dorog csapatát fogadtuk
Ellenfelünk egész mérkőzésen szokás szerint közel állt játékosainkhoz ezért nehezen tudtuk támadásainkat felépíteni, voltak
időszakok, amikor nem tudtuk a középpályára feljutattni a labdát, szórványos támadásaink voltak mindössze azok is középpályán
szerzett labdából. Védekezésünk viszonylag rendben volt, bár a kapu előterében elvesztett labdákból kaptuk a gólokat, így az sem
volt teljesen rendben.

Összegezve: Többet kell a jövőben középpályán helyezkednünk, gyorsabban mozogva le kell tudnunk válni az
ellenfelekről, közelebb helyezkedni egymáshoz, és gyorsabban passzolni, mert ennek a védekezésnek csak ez az
ellenszere.

U10(’14) 2.felkészülési mérkőzés - 2024.02.03. 12.30 óra

Budai FC - Dorogi FC U11B 4-3 (1-1, 2-1, 1-1)

G: Solti Á., Mészáros E. (2), Sipos-Cserjési A.

A mérkőzésen résztvevő keret: Bencz-Gehér Attila, Lapis Balázs, Csuta Bálint, Viszt Zente, Sipos-Cserjési

Ajándok, Mészáros Edvárd, Gazdag-Hornok Márton, Hajagos Márk, Dóczy Alex, Pfeifer Ádám, Clement Pappin,
Solti Ádám, Nagymáté Zsigmond, Földi Móric
Mérkőzéselemzés: A Dorog U11-es keretének másik részét fogadtuk U11-es keretünkkel párhuzamosan játszva a
Mérnök u.-i sporttelepen.

Második felkészülési mérmőzésünkön az ellenfélnélegy évvel idősebb játékosok szerepeltek. Hét gól esett a mérkőzésen, ahol szórakoztató
játékot produkált mindkét csapat.

Összegezve: Az első másodperctől kezdve nagyon koncentráltan játszott a csapat, fizikális hátrányunkat gyors és
harcias játékkal kompenzáltuk. Külön kiemelném a kapusaink teljesítményét, mert végig bravúrosan védtek, valamint
lábbal is magabiztosak voltak. Meg szeretném dicsérni a csapatot, fegyelmezetten két-három passz utáni
labdakihozatalból gyorsan a támadóharmadba juttatták a labdát és még több gólt fogunk rúgni, ha bátrabbak leszünk a
kapu előtt.

U 9(’15) OTP-MOL Bozsik U9 Regionális Téli Teremtorna, 1. játéknap – 2024.02.03. 9.30 óra
II. Kolozsvári T. u. 11., Panoráma Sportközpont – fedett, 40x20m-es műfüves pályák, 3x2 m-es kapuk, 1+4 fő;
1x15 perc, 80 néző

A tornán résztvevő játékosok: Galla Ábel, Püspöki András Richárd, Kósa Zsombor, Görög Döme, Badari-Bartos
Milán, Sipos-Cserjési Horka, Bora Bende Barnabás, Stein Christian, Zseli Áron, Kósa Zsombor, Badari-Bartos Milán,

A torna mérkőzései összesítve: 4 3 - 1 13-9

Szombaton délelőtt játszottuk soron következő téli teremtornánkat az U9-es csapatunkkal, mely teremtornát
egyesületünk szervezett meg. A torna különlegesége az volt, hogy most először, próbajelleggel az U10-11-ben lévő

Regionális tornák nyolc Körzet Központjának U9-es csapata vett részt. A két csoport mérkőzései 9.30-tól, és 11.00-tól
kezdődtek, ahol mi a 9.30-as csoportban a Dunakanyar, a Viadukt Biatorbágy, valamint a REAC csapataival
mérhettük össze tudásunkat.

Az első mérkőzést a Dunakanyar csapatával játszottuk, ahol már a mérkőzés elején magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, és szinte az
első helyzetünkből gólt szereztünk, ami óriási önbizalmat adott gyerekeink számára. Támadásban, és védekezésben is felül múltuk
ellenfelünket, így a nagyarányú győzelmünk nem volt meglepő.

A második találkozó, a Viadukt Biatorbágy ellen már nem volt olyan egyszerű, hiszen ellenfelünk az első két-három percben olyan intenzíven
jött ránk a letámadásával, amivel nem igazán tudtunk mit kezdeni. Az előző mérkőzés sikeréhez képest most nehézségeink adódtak a meccs
elején, ami megzavarta gyerekeinket, nem mertek bátran játszani, majd a gyors egymás után bekapott három gól lelkileg mély gödörbe sodort
minket. A mérkőzés nagy pozitívum, hogy fiaink öt perc eltétével stabilizálták a játékot, és kiegyenlített, látványos, és jó iramú játékot
produkáltak

A REAC ellen is nehezen indultunk, amit szépen fokozatosan átfordítottunk, és nagy fölényben játszottunk. Sajnos, a helyzet kihasználásunk
nagyon gyenge volt, így nem tudtunk a gólok által lelki fölénybe kerülni, de az is nagy szó volt, hogy ellenfelünk gyors két gólja után sem
estünk össze lelkileg. A mentális tartásunk a végére meghozta gyümölcsét, hiszen az utolsó öt percre kialakított hatalmas fölényünk, már
gólokká érett, melynek következtében meg tudtuk nyerni a találkozót.
A torna utolsó fordulóját újra a Dunakanyar ellen vívtuk. Ismét remekül játszottunk, de ellenfelünk kapusának remek védései miatt nem tudtunk
nagy előnyre szert tenni. A játékunk végig jó volt, mely remek egyéni teljesítményekkel is társult.

Összegzés: Remek tornán vagyunk túl, ahol a rengeteg dolgot tanulhattak fiaink, hiszen ellenfeleink komoly
ellenállása minden téren a legjobbat hozta ki csapatunkból. Jó volt látni, hogy KK tornánál erősebb közegben is
tudtunk teljesíteni, és jól, bátran játszani. Gratulálok a tornán mutatott remek játékhoz, és a mentális fejlődéshez!
A tornán edzői dicséretben, és oklevélben részesült: Stein Christian – gyönyörű góljaiért, gratulálunk! 