Csapataink eredményei – 2022. szeptember 5-től 11-ig:

2022. szeptember 13.
 220
Csapataink eredményei – 2022.

FELNŐTT(’98-) BUDAPEST KUPA 1. forduló - 2022.09.07. 19:00 óra
XXII. Jókai M. u.37., Budatétény SE Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x45 perc, 60 néző

Budatétény SE – Budai FC 2-2 (1-1), büntetőkkel 7-6
G: Varga P., Brandner
Lunczner – Varga P., Mózes, Joó, Németi – Kubitsch ke., Horváth D., Csáki – Simon, Brandner, Kovács Má.
Cs: Varga D., Nagy T., Takács zs.
Mérkőzéselemzés:
A vasárnapi bajnoki rajt után, szerdán, a Budapest Kupa első fordulójában léptünk pályára a Budatétény csapata
ellen, ahol szerettünk volna továbbjutni, de tisztában voltunk vele, hogy ez nem lesz könnyű feladat.
Az első 5 percben kiderült, ellenfelünk a kontrajátékra alapozza játékát, ami saját térfélen lévő védekezésben, illetve gyors, hosszú labdákban
nyilvánult meg. A zárt védekezés nem okozott gondot, jól mozgattuk a labdát, de egy-egy pontatlanságunkat villámgyorsan igyekeztek
kihasználni a hazai játékosok. A kontráknál folyamatos ívelések, hosszú labdák érkeztek a védelemre, illetve a védelmi vonal mögé. E
labdákat nehezen tudtuk kontroll alatt tarani, ami a 10. percben már gólt, illetve vezetést eredményezett vendéglátóink számára. Fiainkat
feltüzelte a korai gól, ezért nagyobb energiákkal támadták ellenfelünk kapuját. a dominanciánk, és fölényünk megteremtette a lehetőséget az
egyenlítésre, de erre a 29. percig kellett várni, amikor is Kovács Máté révén egalizáltuk a találkozót. A szünetig még voltak lehetőségeink, de
ezekből a ziccerekből már nem született újabb gól.
A második 45 perben dominanciánk, mezőnyfölényünk nyomasztó volt ellenfelünk számára, de hősiesen küzdöttek a döntetlen megtartása
érdekében, de az 53. percben kapitulálniuk kellett Brandner távoli bombájánál. Jól játszott csapatom, hiszen több olyan periódus is volt a
mérkőzésen, amikor szinte teljes egészében odaszegeztük a hazai csapatot a saját kapujához, ugyanakkor a mérkőzést nem sikerült
lezárnunk. A 67 percben viszont jött egy véleményes kiállítás, ahol gólszerzőnket, Brandner Dánielt állította ki a játékvezető. Az emberhátrány
megzavarta csapatomat, ami kiegyenlített játékban, illetve budatétényi helyzetekben is megmutatkozott. Játékosaim hatalmas energiákat
mozgattak azt eredmény megtartása érdekében, de sajnos, az utolsó előtti perceben már nem bírtuk ki a ránk nehezedő nyomást, gólt
kaptunk. A gól utáni egy-két percben még mentünk előre, de itt sajnos ez sem segített, emiatt jöhettek a büntetők. A büntetők utolsó köréig
mindkét csapat játékosai berúgták a tizenegyesüket, de mi sajnos az utolsót kihagytuk, ami miatt elveszítettük a mérkőzést, és kiestünk a
kupából.

Összegzés: A mérkőzés sok tanulsággal szolgál fiataljaink számára, hiszen saját bőrünkön érzékelhettük meg, hogy
mit jelent eredményre játszani. A Budatétény rutinos, szervezett csapat, akik jól éltek az előttük álló helyzetekkel, és
mind a két kapu előtt szinte hiba nélkül játszottak. Legközelebb egy, ilyen mérkőzést meg fogunk nyerni, mert tudni
fogjuk, miként kell ellopni az időt ellenfelünk elől, valamint helyzeteinket nagyobb hatékonysággal fogjuk
értékesíteni. Tanulni, és tapasztalatokat gyűjteni jó volt ez a mérkőzés, bár a kiesés ténye mindenkinek nagyon fájt.
Hajrá Budai FC! Hajrá Tabán!
Edző: Helm Tamás

FELNŐTT(’98-) BLSZ II.oszt. 2.csoport, 2. forduló - 2022.09.09. 20:30 óra
X. Kőér u. 2./b., Pénzügyőr SE Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x45 perc, 50 néző
Mun SE – Budai FC 3-2 (2-1)
G: Varga P., Takács Zs.
Lunczner (3) – Varga P. (7), Mózes (6), Rásó (5), Joó (7) – Kubitsch Ke.(7), Horváth D.(6), Nagy T.(7) –
Simon (5), Takács Zs. (6), Kovács Má.(5)
Cs: Németi (6), Ayissi (5), Bodnár (5)
Mérkőzéselemzés: Vasárnaptól számítva a 6. napon felnőtt csapatunk a 3. tétmérkőzését játszotta idegenben, ahol a
Pénzügyőr pályán, a Mun SE csapatával mértük össze tudásunkat.
A találkozót jól kezdtük, hiszen a zártan védekező, és kontrára építő ellenfelünkkel szemben türelmesen járattuk a labdát, így hamar
labdabirtoklási fölénybe kerültünk, de tudtuk, hogy ez a dominancia becsapós is lehet, mert a hazaiak tudatosan adták át a kezdeményezést.
Fiaink ráéreztek a ritmusra, ami a 16. percben góllá is érett, hiszen egy remek, kombinatív támadás végén Varga Patrik 25 méteres bombája
talált utat a felső sarokba. Sajnos, a gól utáni örömben maradt csapatunk, mivel a középkezdés után rögtön gólt kaptunk, melyet több egyéni
hiba előzőt meg. A félidő a mi irányításunk alatt folyt tovább, meg voltak a lehetőségeink a gólszerzésre, de nem voltunk elég élesek, majd a
45. percben, a félidő lefújása előtt gólt kaptunk.
A második 45 perben a helyzetünket csak rontotta, hogy az 50. percben gólt kaptunk, ami szintén nagy egyéni hiba miatt következett be, de
fiaink óriási akarattal, hittel mentek előre. A sorozatterhelés a 60 perctől kezdte éreztetni a hatását. Lassabbak voltak a döntéseink, előny
helyzetekben nem vállaltuk fel az előre játékot, így vendéglátóink visszahúzott védekezésén nagyon nehezen találtunk réseket. A kontrák
nagyon veszélyesek voltak, és csak örülhettünk, hogy nem nőtt a különbség, így a hajrára maradt még némi esélyünk a felzárkózásra. Ez
meg is történ, hiszen a 75 perc Takács Zsolt távoli erős lövése zörgette meg a Mun SE hálóját, majd jött egy nagy ziccer, mely kimaradt, majd
egy 7 méterről leadott hatalmas fejes, amit a kapus óriási bravúrral védett. Az idő gyorsan pergett, mi pedig egyre jobban elforgácsolódtunk,
így az egyenlítésre már nem maradt lehetőségünk.
Összegzés: Fiatal csapatunk óriási terhelésen ment át a héten, amit még lelkileg fűszerezett egy bűüntetőkkel történő
kiesés, amit pénteken már nem tudtunk kompenzálni. Csapatom minden tagja igyekezett tudása legjavát adni, és
szívét-lelkét kitenni a pályára, ezért elmarasztalni senkit nem szabad, és nem is lehet. Egyszerűen ezen a pénteki
estén ennyi volt bennünk. A bajnokságból még nagyon sok van hátra, ezért elcsüggedni nem érdemes. Az akarathoz,
a mezőnyjátékhoz gratulálok!
Hajrá Budai FC, Hajrá Tabán!

U19(’04/’05) MLSZ Országos Alap csoport, 2.forduló - 2022.09.10. 10:00 óra
Kecskemét, Csabay G. krt.1./b., KTE Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x45 perc, 50 néző
Kecskeméti TE L.A.– Budai FC 5-0 (3-0)
G: -
Juhász (8) - Krajsovszky (4), Kuti (3), Jakab (3), Virág M.(3) – Rojas-Azary (4) – X.Chai (3), Molnár A.(3) –
Buzás (3), Sólyom (3), Jánk (3)
Cs: Németh (3), Madarász N.(3), Jánosa (3)

Mérkőzéselemzés: Meglehetősen kedvezőtlen előjelekkel érkeztünk Kecskemétre.
Fél óráig tartottuk magunkat, igyekeztünk türelmesen építkezni, többet forgatni a játékot a védőharmadunkban, de a középpályán, és elöl nem
tudtunk igazán érvényesülni, egy-két ígéretes megugrástól eltekintve. A 30. percben hibáztunk hátul a saját labdabiroklásunk során, ami
megtörte a jeget a hazaiaknak, és a szünetre már tetemes előnnyel vonulhattak.
Nem változott sok minden a második játékrészre, korán gólt kaptunk, annyira sikerült feltartóztatni az ellenfelet, hogy a hátralévő 40 percben
már nem dőltünk bele jobban a késbe, a szépítés is összejöhetett volna, de sajnos szerzett gól nélkül zártuk ezt a számunkra gyötrelmes
találkozót.
Összegzés: A második fordulóra már 5 helyen kellett változtatnunk kényszerűségből az első meccshez képest, így
sajnos a hazaiak ellen az esélyeink minimálisra csökkentek. A legfontosabb, hogy mentálisan jól kezeljük a kialakult
helyzetet, és a lehető legtöbbet hozzunk ki az előttünk lévő találkozókból.
Edző: Barton Ádám

U17(’06) MLSZ Kiemelt Regionális bajnokság Nyugati csoport, 3.forduló - 2022.09.10. 15:00 óra
Szombathely, Rohonci út 3., Haladás VSE Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x45 perc, 32 néző
Szombathelyi Haladás VSE - Budai FC 4-0 (3-0)
Zorkóczy(4) - Kreisz(4),Gera (4),Vermes(U16) (4),Domonkos (5) - Gyurkovics Ma.(U16) (4), Mezei(5), Módos (5) –
Eck (5), Király (4), Horváth B.(4)
Cs: Keszthelyi (5), Farkas Cs.(4), Tóth V.(U16) (5), Larry (U16) (5), Baráth (5)
Igazi őszi időben, szakadó esőben került sor a 3. bajnoki mérkőzésünkre az eddig hibátlan Haladás otthonában,
Szombathelyen.
A mérkőzés elején kiegyenlített harc folyt a pályán a csapatok nem nagyon bírtak egymással. Egy-két helyzet is kialakult oda-vissza mindkét
kapu előtt. Elég kapkodó játékot mutattunk, szinte minden megszerzett labdát eladott labda követett, emiatt nem nagyon tudtuk megtartani a
játékszert. A 30. percben egy pontrúgás alkalmával védőnk nem volt elég határozott, ami gólt eredményezett az ellenfél javára. (1-0) Ezután
hibát-hibára halmozva játszottunk tovább, felborult a pálya, és jöttek az újabb gólok, amik szintén egyéni hibákból estek. Elvesztettük a
hitünket, pedig pont azt kértem a meccs előtt, hogy bármi lesz, ne törjünk össze, játsszuk tovább a játékunkat.
A félidőre tetemes hátrányt sikerült összeszednünk, ezért kértem a fiúkat, hogy ne törődjenek az eredménnyel, próbáljuk megnyerni a
második félidőt. A fordulás után 4-1-4-1-es hadrendre álltunk át, ami miatt láthatóan több labdát sikerült szerezni, de ezek nagy részét ismét
eladtuk. A 66. percben újabb pontrúgás után újabb gól következett, amivel kialakult a végeredmény. (4-0)
Összegezve: Lényegesen erősebb csapattal találkoztunk, mint múlt héten, de nem ezen múlt a vereségünk.
Határozatlanságunk, rendkívül pontatlan, hitehagyott játékunk nem igazán hozhatott más eredményt a mai napon.
Nem extrák kellenek, csak az alapokat kell mindenkinek hozni maximálisan, és akkor jobb eredményeket fogunk
elérni. Négy gólból hármat ismét pontrúgásból kaptunk, ez több, mint elgondolkodtató. Jövő héten hazai pályán
próbálunk javítani, remélem sikerül.
Edző: Guta János

U16(’07/’08)MLSZ Kiemelt Regionális bajnokság Nyugati csoport,3.forduló - 2022.09.11.16:00 óra
II. Kolozsvári T. u.11., Panoráma Sportközpont - műfüves nagypálya, 2x45 perc, 82 néző
II. Kerület UFC - Budai FC 2-3 (0-0)
G: Takács D., öngól, Szabó M.
Bánkuti (6) – Virág A. (5), Balázs (5), Henn (5), Lantos (5) – Boksay M.(6), Kiss L. (6), Maácz (6) –
Dienes (5), Huszár G. (5), Takács D. (8)
Cs: Kis B., Varga B.(-), Szabó M.(7), Farkas P.(6)

Mérkőzéselemzés: Második bajnoki mérkőzésünket ismét idegenben játszottuk az újonc, II. Kerület UFC ellen.
Tudtuk, hogy ellenfelünk pályája nagyon kisméretű, így számítottunk arra is, hogy terület híján nehéz lesz feltörni a
védekezésüket.
A legelső percektől hatalmas fölényben játszottunk, nem engedtük labdát birtokolni a hazaiakat, és egymás után 2-3 passznál többet nem is
tudtak megcsinálni, hiszen nagyon jól szűkítettük vissza a területeket a labdavesztéseink után. Sajnos ellenfelünk nem is igazán próbálkozott
saját erőből helyzeteket kialakítani, borzalmasan passzívan, és elképzeléstelenül fociztak, azonban bunkerfutballjukat nem igazán tudtuk
átjátszani, mivel rengeteg hiba csúszott az előkészítő passzainkba. Néhány nagy helyzetet így is ki tudtunk dolgozni, de nem találtunk a
kapuba az első 45 percben.
A második félidőre a játék képe semmit nem változott, a hazaiak már 6-3-1-es, mi pedig 2-3-5-ös játékrendszerben igyekeztünk megnyerni a
meccset. A csereként beálló Farkas Péter csodaszép egyéni megmozdulása végül gólpasszt eredményezett, így az 54. percre már nálunk
volt az előny. Ez azt jelentette, hogy ha nem csinálunk hátul nagy ostobaságot, akkor meg is nyerjük a meccset, hiszen attól nem kellett
tartanunk, hogy játékból eredményes lesz a hazai csapat. Viszont nem sikerült lehoznunk a meccset kapitális hibák nélkül, és két pontrúgást
követően, 5 perccel a vége előtt, előnybe került az UFC. A gyerekek ekkor láthatóan kicsit magasabb mentális fokozatba kapcsoltak, és
iszonyatos nyomást helyeztek a hazai kapura. A 90. percben egy öngólnak köszönhetően kiegyenlítettünk, majd a 93. percben, a szintén
csereként pályára lépő, Szabó Mihály egy gyönyörű ívelt fejessel megnyerte nekünk a találkozót.
Összegzés: Azt gondolhattuk, hogy ekkora különbséggel a két csapat között simán a futball lesz az, ami különbséget
tesz a végén, ám végül az akarat, a harcosság, és a győztes mentalitás volt az, amellyel begyűjtöttük a 3 pontot. A 89.
percben még hátrányban voltunk, ám végül mégis mi nyertük meg a találkozót, és ez hatalmas dolog. A gyerekek
ismét hatalmas élménnyel ajándékoztak meg minket. Gratulálok mindenkinek!
Edző: Sóvári Dániel

U15(’08/’09) MLSZ Regionális bajnokság Közép A. csoport, 1.forduló - 2022.09.06. 14.00 óra
X. Gyakorló u.25., KISE Sporttelep – füves nagypálya, 2x40 perc, 23 néző
KISE - Budai FC 2-9 (1-2)
G: Varga Z. (5), Dudás (3), Ciaramella
Schell (6) – Csiszér (U14) (7), Kiss Zs. (6), Kotsis (6), Huszár B. (6) – Jobbágy (U14) (6) –
Dudás (8), Molnár B.(6), Dalos (6), Majidi (6) – Varga Z. (8)
Cs: Tamás (U14) (6), Vas (U14)(6), Ciaramella (U14)(6), Schade M.(U14) (6), Márkus A.(6)
Első bajnoki mérkőzésünket idegenben, a KISE csapata ellen játszottuk hétköznap, egészen pontosan szeptember 6-
án, hétfőn 14:00 órakor.
Kifejezetten érdekesen kezdődött a mérkőzés, az első percben ziccerünk volt, majd a 3. percben egy előrevágott labdát a hazaiak kapusa a
félpálya közepén megfogott, majd gyorsan el is dobta. Ez nem hatotta meg a játékvezetőt, jött a piros lap. Sajnos a kiállítás a hazaiakat
felpörgette, minket pedig kifejezetten megzavart. Ettől függetlenül gyors támadóink sokszor okoztak kellemetlen helyzeteket a hazaiaknak, de
kétszer a kapufa, kétszer pedig a mezőnyjátékosból avanzsált kapus állta az útjukat. A vezetést egy pontrúgás után egy szép fejessel
megszereztük a 32. percben, amire egyből válaszoltak is a hazaiak, majd a félidő előtt sikerült megszereznünk ismét a vezetést.
A félidőben igyekeztünk picit megnyugodni, ami olyannyira sikerült, hogy 5 perc után kiegyenlített a hazai csapat. Az 50. perctől azonban
beindult a „henger”, és fél óra leforgása alatt hétszer sikerült mattolnunk az ellenfelet.
Összességében ez egy óriási győzelem, és egy remek szezonkezdet. Azonban a mutatott játék borzasztó volt. Lassan,
pontatlanul, és bágyadtan játszottunk. Lehet ezt sok mindenre fogni: füves pálya, első bajnoki miatti izgalom, hétközi
meccs, stb, de emberelőnyben nem lehet ilyen dekoncentráltan játszani. Ellenfelünk kiválóan tartotta magát 50

percig, azonban utána elfogytak, és átszaladtunk rajtuk. Támadásban mutattunk nagyon szép dolgokat, a Dudás-
Varga páros 8 gólja pedig magáért beszél!

Edző: Kukorelli András

III. Ürömi út 18/., Csillaghegyi Strand Sporttelep – műfüves nagypálya, 2x40 perc, 54 néző
Mészöly Focisuli SE - Budai FC 1-11 (1-5)
G: Molnár B.(3), Varga Z.(2), Dudás (2), Ciaramella (2), Majidi, Vas
Schell (7) – Csiszér (U14) (7), Kiss Zs.(7), Schade M.(U14) (7), Huszár B. (7) – Vas (8) –
Dudás (8), Molnár B.(8), Dalos (8), Majidi (8) – Varga Z.(8)
Cs: Tamás (U14) (7), Ciaramella (U14) (8), Márkus A. (7)
Második bajnoki mérkőzésünket idegenben, a Mészöly FS csapata ellen játszottuk, újra idegenben.
Hamar kiderült, hogy fizikálisan erősebbek, technikailag pedig képzettebbek vagyunk a hazaiaknál, akiknek a csapatát főként 2009-es
játékosok alkották. Gyorsan megszereztük a vezetést Majidi büntetőjével, majd Varga, és Dudás növelte az előnyünket. 0-3-nál
ajándékoztunk egy gólt a hazai csapatnak, de utána ismét betalált a Varga-Dudás páros, így nyugodtan vonulhattunk a szünetre.
A második félidő már csak arról szólt, mekkora különbség lesz a két csapat között, 10 perc „lazsálást” leszámítva ezt a játékrészt is mi
uraltuk, Molnár, Vas, és Ciaramella találataival pedig 11 gólig sikerült eljutnunk.
Összességében elégedett voltam, sokkal jobb volt a játék, mint a KISE ellen, de most kisebb ellenállásba is
ütköztünk. A csapat egységes volt, a hozzáállás rendben volt, néhány gyönyörű gólt is sikerült szereznünk, és
rengeteg jó egyéni teljesítmény is volt. Gratulálok mindenkinek!

U14(’09) MLSZ Regionális bajnokság Észak-Nyugat C.csoport, 2.forduló - 2022.09.08. 17.30 óra
Komárom, Sport u.52-54., Czibor Zoltán Sportközpont – műfüves nagypálya, 2x40 perc, 50 néző
Komárom VSE – Budai FC 1-12 (1-5)
G: Buzgó D. (6), Ciaramella (5), Vas
Sigmond –Kis K. Schade M., Csalló, Muszka – Jobbágy, Vas, Ciaramella, -Jókai T., Buzgó D., Néder
Cs: Mayer, Szöllősi, Dankó
Mérkőzéselemzés: Második bajnoki mérkőzésünkre hétköznap, Komáromba látogattunk.
A mérkőzés elején nagyon elégedetlen voltam a csapattal, mert könnyelműen, flegmán, és dekoncentráltan kezdtünk. Az idő előrehaladtával
egyre inkább elkezdtük a saját játékunkat játszani. Sokat birtokoltuk a labdát, és, ha esetleg el is veszítettük nagyon hamar vissza tudtuk
szerezni. Nagyon magasan kezdtük el a védekezést, így bár az ellenfélben sok ügyes játékos volt, nem igazán tudtak kibontakozni.
Szimpatikus, nagyot küzdő csapatot győztünk le, akik a nagy előnyünk ellenére végig törekedett a játékra.
Összegzés: A második mérkőzésünkön is nagyarányú győzelmet értünk el, egy egyébként lelkes, szimpatikus csapat
ellen.
Edző: Moskovits Gábor

U13(’10/’11) MLSZ Regionális bajnokság Közép B. csoport, 2.forduló - 2022.09.11. 10:00 óra
Vác, Kozsdi út 4., Vanyek Béla Sportcentrum - füves 3⁄4-ed pálya, 5x2 m-es kapuk, 8+1 fő, 4x20 perc, 75 néző
Vác VLSE - Budai FC 6-2 (3-0, 2-0, 0-2, 1-0 )
G: Nagymáté (2).
Horváth - Nagy-Zsoldos M., Mezey F ., Fehér D., Makkai Z, - Kraicsovits., Magyari M., Módos Zs., - Nagymáté J.
Cs: Lovas Z., Nyirő G., Fodor Á.
A bajnokság második fordulójában Vácra utaztunk, és egy nehéz meccsre számítottunk.
Az első 40 percben sajnos csak egy csapat volt a pályán, és ez a csapat nem mi voltunk. A koncentráció teljes hiánya, alig-alig volt pontos
technikai kivitelezésünk, és a mentalitásunk is csődött mondott. Ilyen 40 percet nem láttam még a csapattól az utóbbi 3 évben, tehát ezen
sürgősen változtatni kell. Ellenfelünk ezt 5 góllal büntette, és ezt az öt gólt meg is érdemeltük.
A második félidőre sikerült valamelyest felpörögni, és koncentrálni, aminek az eredménye a játékrész első részében két szép lőtt gól lett.
Az utolsó játékrészre úgy mentünk fel a pályára, hogy van még esély felzárkózni az ellenfélhez, de a középkezdés után, a harmadik passzunk
máris rossz volt, és ebből gólt kaptunk. Ezzel el is dőlt a mérkőzés, próbálkoztunk becsülettel, de nem érdemeltünk többet.
Összességében, egy olyan meccsen vagyunk túl, ami egyrészt nagyon elszomorító volt, másrészt jó tanulság lesz mindenki
számára. Biztos vagyok benne, hogy az ellenfél nem jobb csapat nálunk, de ezen a meccsen jobban akartak minden labdát,
pontosabbak, fegyelmezettebbek voltak, így maximálisan megérdemelten nyerték meg a találkozót. Tanulság, hogy mentalitás
nélkül nem lehet felmenni a pályára, bárki ellen is játszunk, és ez a jövőben nem fordulhat elő többet. Abban a húsz percben,
amikor tudtunk koncentráltabban játszani, sikerült beszorítani az ellenfelet a saját térfelére, és jobban futballozni.
Edző: Hajas Bálint

Vác VLSE - Budai FC 5-2 (1-0, 2-0, 1-0, 1-2 )
G: Ősz A., Prattinger Ö.
Kovach B. - Barna K., Nagy-Zsoldos Má., Mathiez M., Szakács H. - Lovas L., Virágvölgyi G., Várszegi É. - Ősz A.
Cs: Prattinger Ö., Dobos-Ordas I., Buzgó Zs., Gross Á., Gyarmati D.
Mérkőzéselemzés: A múlt heti győzelem után, már nagyon várták a gyerekek, hogy újra pályára léphessen vasárnap,
a Vác csapata ellen.
Az első perctől az utolsóig, ugyanabban a mederben folyt a játék, mi irányítottunk, és mi próbáltunk meg tudatosan futballozni. A játék
majdnem minden elemében jobbak voltunk ellenfelünknél, egyben viszont nem, a helyzetkihasználásban. Vannak ilyen mérkőzések, mikor az
ellenfélnek minden, nekünk meg semmi nem jön össze a kapu előtt, ez ma egy ilyen nap volt. Legalább 6-7 gól maradt a zsákban, de lehet
hogy több is. Abszolút nem számít az eredmény, mert a csapat sokat fejlődött a múlt heti játékához képest, és sokkal tudatosabban fociztak a
gyerekek.
Összességében, egy jó meccset játszottunk, de sajnos a kapu előtt nem voltunk elég pontosak, és sokszor
szerencsések sem volt. A mutatott játékkal maximálisan elégedett vagyok, és a mentalitással is, hiszen többnyire egy
évvel idősebb játékosok ellen, nagyon szépen helytálltunk, sőt, jobbak voltunk az ellenfélnél, remélem ez majd a
jövőben gólok számában is megmutatkozik. Gratulálok a csapatnak!